П’ятниця, 26 Лютого, 2021

Таємний коханий Наталі Могилевської налякав сусідів співачки своєю витівкою: “Ми очманіли”

Наталка Могилевська вирішила похвилювати своїх шанувальників та розповіла кумедну історію про коханого.

Наталя Могилевська намагається завжди приховувати своїх коханих від папараці та пристальної уваги шанувальників. Її особисте життя постійно стає предметом обговорень у пресі та на телебаченні, але співачка віртуозно обходить провокативні питання стороною та змушує глядачів звернути увагу саме на її творчість, а не стосунки.

Вийняток для “ТСН”

Але іноді вона робить винятки, і в цей раз вона зробила його для журналістів “ТСН”. Жінка розповіла, що у часи, коли ще не було мобілок та соцмереж, її неабияк злякав її коханий та змусив соромитися. Чоловік намагався усіма силами привернути до себе увагу співачки. Добивався її всілякими способами, просив номер телефону, а потім постійно дзвонив та писав неймовірну кількість SMS. Вона намагалася не відповідати взаємністю.

Пожежна машина та величезний букет троянд

Але чоловік був настільки напористим та впевненим, що артистка врешті-решт йому дала шанс. Невідомий коханий орендував пожежну машину, купив величезний букет троянд та заліз до жінки на балкон посеред дня. Усі сусіди бачили ценеймовірне дійство. Наталка з задоволенням згадує цей момент і дуже радіє, що в той час її сусідам дійсно не було на що зняти витівку чоловіка. Згодом в них розвилися стосунки, але жінка приховувала їх і зараз не має бажання відкривати ім’я колишнього коханого.

Наталя Могилевська та її найкраща подруга Лузіна

Тоді вона була у квартирі з своєю найкращою подругою, журналісткою Ладою Лузіною. Жінка з жахом згадує, як вмовляла подругу не писати на цю тему матеріалів.І в кінці в кінці вмовила.

Поділіться статтею

Валерій Меладзе вперше показав старшого сина від Альбіни Джанабаєвої.

Валерій Меладзе вперше показав старшого сина: дорослий спадкоємець співака розбиває дівочі серця

Спільний син Валерія Меладзе та Альбіни Джанабаєвої виявився справжнім красенем!
Марічка Падалко святкує 45-й день народження

Марічка Падалко святкує 45-й день народження: де живе та чим займається зірка “ТСН” поза екранами

Марічка Падалко — турботлива мати, любляча дружина, слухняно доньку та професіонал свого діла. Привітаємо улюблену ведучу з днем народження!
Софія Ротару

Композитор Софії Ротару показав, якою красунею була діва естради 17 років тому: ефектна брюнетка у хутрі

Софія Ротару - справжній феномен української естради: красива та легендарна. Давайте подивимося, якою була жінка 17 років тому.
Тіна Кароль

Тіна Кароль показала бездоганну фігуру та заговорила про кохання: почала активно завойовувати увагу Балана

Тіна Кароль помітно схудла, змінила імідж та щосили привертає увагу до свого нового образу.

Популярне

Останні новини