Вівторок, 23 Лютого, 2021

Зірки, які втратили своїх дітей: кому з відомих особистостей довелося віддати землі найрідніших людей

Вони важко переживали свою втрату і не могли прийти до тями. Навіть зараз, укожному інтерв`ю вони згадують своїх янголів.

Катерина Кухар

Зараз Катерина Кухар прима-балерина національної опери України, щаслива дружина і мама двох дітей. Але через що жінці довелося пройти на шляху до щастя важко уявити.

Зірка балету розповіла як втративши одну дитину, ледь не втратила другу сім’ю. Катерина Кухар зізналася, що тимур, син артистки балету від першого шлюбу – її друга дитина. Першу дитину, донечку, зірка втратила відразу після народження. після цього вона почала боятися народжувати.

Катерина Кухар

Прима пригадала, що будучи вагітною вдруге, в пологовий будинок вона йшла неспокійна і, як вона сама сказала, “накачана страхами”, але все обійшлось і вона стала мамою чудового сина Тимура.

Тоді балерина скотилася у прірву депресії, коли жити геть зовсім не хотілося. У той складний період від самознищення її врятувала роль Джульєтти. Саме після цього катерина кухар зробила для себе висновок, що справжній артист повинен пережити глибоку особисту трагедію. лише після цього він може пережити найскладніші емоції на сцені або екрані.

Віктор Павлік

Після тривалої боротьби з онкологічним захворюванням пішов з життя молодший син українського співака Віктора Павліка Павло. Про це 7 серпня повідомила мати хлопця Лора Созаєва.

“Забрав Господь мого ангела!” – написала вона, оприлюднивши архівне відео із маленьким Павлом.

Віктор Павлік з сином.

21-річний хлопець мав саркому, тобто рак кісток. Про його хворобу стало відомо у 2018 році. Павло Павлік переніс 18 хіміотерапій та курс променевої терапії, однак у червні він написав пост у Facebook, яким повідомив, що відмовляється від лікування та дякує всім, хто підтримував його. Хлопець навчався в Академії Служби безпеки України та двічі брав участь у військовому параді на День Незалежності.

Поділіться статтею

Слава Камінська все ніяк не може визначитися з обранцем.

Слава Камінська не може визначитися з обранцем: провела вечір з “бойфрендом” та щосили фліртує з Дікусаром

Слава Камінська, то повідомляє, що одружується, то інтригує неоднозначними висловлюваннями стосовно обранця. Що ж відбувається насправді?
Учасник на шоу

На серце поп-діви Тіни Кароль з’явився новий кандидат: Дан Балан не знаходить собі місця від ревнощів

Пам'ятаєте, як Тіна приревнувала Дана до учасниці? Настав час реваншу!
Таюне

Таємна дружина Олега Винника Таюне нарешті відкрила душу журналістам: розповіла непублічні подробиці життя

Таюне - це справжня загадка української естради. Жінка, попри любов слухача до себе намагається уникати публічності.

Популярне

Останні новини