Вівторок, 20 Квітня, 2021

Фотопорівняння мами Дана Балана з Тіною Кароль: свекруха виглядає не гірше молодої невістки

Чи схожа майбутня невістка на мати Дана Балана?

Роман Дана Балана і Тіни Кароль досі лоскоче розуми прихильників артистів. А мама артиста, молдавська співачка Людмила Балан підлила масла у вогонь чуток.

Про те, що Дан Балан і Тіна Кароль зустрічаються, почали говорити ще в 2019 році. Харизматичний співак і поп-діва зайняли тренерські крісла на вокальному проекті “Голос країни” на телеканалі “1 + 1” і опинилися в центрі пліток і чуток.

Хімія між Тіною Кароль та Даном Баланом

Шанувальники помітили “хімію” між артистами відразу приписали їм роман. Чи це правда? Офіційних коментарів від Дана Балана і Тіни Кароль поки не надходило. А пройшло майже 2 роки. Але масла в вогонь про роман Дана і Тіни підлила мама співака – 62-річна молдавська артистка Людмила Балан. І зробила вона це на офіційній сторінці в соціальій мережі Instagram. Жінка поділилася в Insta-Stories колажем, який зробили її шанувальники і прихильники її сина. Він був створений з фото самої Людмили Балан і Тіни Кароль, зовнішністю якої вона захоплюється.

Фотопорівняння.

“Ви так схожі, офигеть! Неначе дві сестри, а не свекруха і невістка”, – підписали колаж шанувальники. Незважаючи на провокаційний текст, мама Дана Балана, яка приголомшила квітучим виглядом, вирішила поділитися фото з користувачами.

Фотопорівняння.

Жінки дійсно схожі між собою і цей факт працює на теорію фанатів про те, що артисти приховують стосунки. Адже, як відомо, чоловіки обирають коханих схожих на їх матерів.

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини