Вівторок, 20 Квітня, 2021

Андрій Данилко та його “дружина” Інна Білоконь гайнули разом на відпочинок: не можуть один без одного

Колись Андрій Данилко натякнув на те, що мав стосунки з партнеркою. Що між ними зараз?

Нещодавно всіма улюблений Андрій Данилко здивував фанатів розмістивши багатообіцяюче фото в ролі Вєрки Сердючки в однму з барів Барселони. Новина, звісно одразу ж зацікавила фанатів Вєрки.

Орел та Решка

Кадр з бару, на якому радіють колеги артиста, Данилко підписав: “Зйомка програми” Орел і Решка “закінчена”. На фото потрапили мама Вєрки Сердючки – Інна Білоконь, співавтор тревел-проекту Олена Синельникова та продюсер “Орла та Решки” Андрій Лавіта.

У 2021-му році проекту “Орел і решка” виповнюється 10 років, автори проекту вирішили відзначити юбілей по-особливому, тому однією з учасників-ведучих “Орла і решки” стала відома Вєрка Сердючка та її команда.

Андрій Данилко та Інна Білоконь

Нагадуємо, що український артист Андрій Данилко вже давно підозрюється у тому, що знаходиться у любовних стосунках з Інною Білоконь. Підігріло чутки про їх звязок його останнє зізнання.

Поцілунок між Інною Білоконь та Андрієм Данилко. “Просто так”.

Данилко зазначив, що у нього були стосунки зі своєю постійною супутницею, актрисою Інною Білоконь, яка відома за роллю “мами” Вєрки Сердючки. Про це він розповів у свіжому випуску програми “Слава +”, яка виходить на YouTube-канал “Люкс ФМ”. Так, в рубриці “Збреши мені”, де артист повинен говорити неправду, пролунав цікавить багатьох: “У вас був роман з мамою Вєрки Сердючки?”. На що Данилко відповів: “Ні”. “Ось це я ляпнув, звичайно”, – додав шоумен.

До речі, у віці 21 року вона вийшла заміж за Олега Білоконя. У пари вже виросла донька Яна, яка закінчила комерційний коледж, а подальшу освіту вирішила отримати в Польщі. Зараз родина живе в Полтаві, в своєму будинку. Разом з чоловіком Інна займається бізнесом і тримає собачий розплідник. Інших дітей у подружжя немає.

Поділіться статтею

Андрій Данилко

Андрій Данилко розшукував своє перше кохання більше 30 років і віднайшов. Хто ця жінка і як вона живе тепер?

Поки його підозрювали у нетрадиційній орієнтації, він шукав своє перше кохання.
Надя Дорофеєва і Володимир Дантес

Суддя шоу “Голос країни” Надя Дорофєєва порвала з чоловіком Володимиром Дантесом через негідну поведінку

Виявляється у зразкового подружжя також були проблеми. До того ж серйозні.
Григорій Чапкіс з партнеркою по танцю

91-річний Григорій Чапкіс вперше розповів про свою молоду дружину: вік, ім’я і розмір спадку, що лишає жінці

Черговий шлюб Григорія Чапкіса викликав неабиякий інтерес серед його прихильників. Чоловік вперше наважився розповісти про дружину.

Популярне

Останні новини