В мережі з’явилося ексклюзивне архівне фото Софії Ротару та її єдиного сина: “Гарні, молоді та успішні”

Час йде і вже забуваєш, як виглядали твої кумири 10 - 20 років тому.

Руслан народився в “зірковій родині”, в 1970 році. Його батько Анатолій Євдокименко був музикантом і продюсером. Мама, Софія Ротару, стала знаменитою співачкою, у якій багатомільйонна армія шанувальників.

Зіркове дитинство та блискуче майбутнє

На початку 90-х Руслан приїхав до Ялти разом з мамою. Його дружина Світлана після конкурсу “Ялта-90” вручала за лаштунками квіти артистам. Зустріла високого кучерявого хлопця. Це був Руслан. Так син Ротару знайшов свою обраницю. Молоді люди почали зустрічатися. Зіграли весілля. Нещодавно відзначили 25-річчя спільного життя.

Велика творча родина

Світлана, як і сам Руслан, музичний продюсер. У подружжя є 23-річний син і 17-річна дочка. Дітей назвали на честь бабусі і дідусі. Софія Євдокименко з підліткового віку бере участь в показах мод. Займалася танцями, малюванням, музикою, верховою їздою. Світлана брала дочка на різні світські заходи. Зараз дівчина реалізовує свій талант в модельному бізнесі. До речі, її визнали найкрасивішою моделлю України. Анатолій – старший син Євдокименко, став фотографом – професіоналом. Молода людина працював в Лондоні в одному з модельних агентств. Руслан супроводжує маму на гастролях.

Архівне фото

Нещодавно Руслан Євдокименко опублікував архівне фото на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. На ньому постали зіркові син та мама. Світлині приблизно 15-20 років.

Софія та Руслан певно знаходилися на якомусь заході, адже тримають в руках бокали шампанського. Мама та син виглядають щасливими та ніби знаходяться у повній гармонії.

реклама

Поділіться статтею

Церковне свято 17 січня

Церковне свято 17 січня: що можна і не можна робити на Собор 70 апостолів – традиції та прикмети

Собор 70 апостолів Божих - важливе православне свято. Його церква встановила, аби віряни вшановували у рівній мірі всіх учнів Господніх та шанували історію.
Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку: день, який варто присвятити добру та милосердю

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку обіцяє день пустих обіцянок, нещирості, непорозумінь та дрібних невдач. Детальніше дізнайтеся в статті.
Ксенія Мішина забрала єдиного сина і покинула Україну

32-річна Ксенія Мішина забрала єдиного сина і покинула Україну: після розриву з Еллертом ніхто не тримає

У період зимових канікул Ксенія Мішина вирішила відвідати свою матір та покинула кордони України разом з сином. Як проводить час акторка, дізнайтеся в нашій статті.
Вагітна Руслана Лижичко вийшла на сцену у довгій білій сорочці та повідомила неймовірне

Вагітна Руслана Лижичко вийшла на сцену у довгій білій сорочці та повідомила неймовірне: “Дитинка скоро з’явиться”

Відома українська співачка Руслана Лижичко все активніше проявляє себе у творчості та в шоу-бізнесі. Як на цей раз артистів вдалося потішити своїх шанувальників?
Одного замку Пугачовій замало? Максим Галкін розсекретив свої грандіозні плани, які не по кишені навіть мільйонерам

45-річний Максим Галкін розсекретив їхнє з Пугачовою грандіозне придбання: “Зібралися собі другий замок будувати”

Максим Галкін звернувся за послугами астролога і поділився грандіозними планами, які спантеличили навіть Аллу Пугачову. Детальніше дізнайтеся у статті.

Популярне

Останні новини