Юрій Ткач вперше показав шанувальникам брата: невідомий красень – повна протилежність зіркового родича

Юрій Ткач не часто ділиться деталями сімейного життя. Тому ці фото можна назвати ексклюзивними.

Юрій Ткач родом з Дніпра. Він неодноразово говорив в інтерв’ю, що в цьому місті живуть його батьки і всі родичі, і що кращий відпочинок для нього – поїхати до них в улюблене місто на кілька днів з дружиною і донькою.

Сімейство Ткачів

Про батьків актора відомо мало. Він розповідав тільки про те, що його мама Ірина – хореограф. Ось про професії батька Костянтина ніколи не згадував, відзначав тільки те, що він відрізнявся строгістю у вихованні.

У дитячі роки, за наполяганням матері, Юра почав займатися танцями в її колективі. Це був досить успішний ансамбль сучасних танців, який був популярний в Дніпровській області. І танцював Ткач аж до 9-го класу – всього 4 роки. При цьому, як він сам зізнається, хоч і не показував особливих успіхів, мама його ставила в перші ряди. А батько хотів, щоб син займався спортом – і періодично направляв його на секцію по карате. Загалом, поки батьки сперечалися, чим повинен захоплюватися син, він міцно зрозумів, що йому подобається жартувати і мріяв стати комічним актором.

Брат

Про рідного брата зірки достовірно нічого не відомо, окрім того факту, що Юрій Ткач відгуляв весілля найближчого родича у 2018 році, а нещодавно зірка вирішила продемонструвати світові чоловіка і вперше опублікував фотографію з ним на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram.

Так, Юрій сфотографувався з братом обличчя до обличчя та спитав підписників, чи вважають вони їх схожими. Користувачі винесли свій вердикт: різні наче небо та земля.

реклама

Поділіться статтею

Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина

Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина: “Він зустріне мене там”

Колишня дружина Валерія Меладзе Ірина зважилася на відверту розповідь. Подружжя разом виховувало трьох доньок, однак, як виявилося, у них народився ще й син, який помер через 10 днів після народження. З того дня пройшов 31 рік, але Ірині все ще тяжко пригадувати трагічний для неї день.
Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличч

Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличчя та осину талію: Софію так не молодили навіть за гроші

Софія Ротару - беззаперечно яскрава зірка українсього шоу-бізнесу та улюблениця СНД. Вже давно не секрет, що її родина славиться талантами. Ось і сестра Ауріка вирішила не ховатися у тіні відомої родички та заявити про себе. Подивіться, якою неймовірною красою може похизуватися жінка.
Олега Винника спіймали на обмані

Олега Винника спіймали на обмані: стосунки головного вовка країни і його вовчиць погіршуються через гроші

Улюбленець української публіки Олег Винник потрапив у немилість власних фанатів. Зараз користувачі мережі масово залишають під публікаціями артиста невдоволені відгуки та коментарі, які мають привернути його увагу. Що сталося між кумиром мільйонів та його фан-базою, читайте у статті.
Віталій Козловський став багатодітним татом чотирьох дітей

Як виглядають четверо дітей Віталія Козловського та як він став багатодітним татом: “Хочу завжди бути поруч”

0
Популярного українського співака Віталія Козловського сім'янином не назвеш, на відміну від завидного холостяка, адже одруженим він не був ще ніколи. Втім, батьком таємно від публіки він стати вже встиг, причому багатодітним. Що відомо про чотирьох дітей Віталія Козловського?
Анна Різатдінова полишила немолодого багатія

Анна Різатдінова полишила немолодого багатія та заговорила про шлюб з кухарем: не мільйонер, але хвацький

Анна Різатдінова відома українська спортсменка, яка свого часу зажила, як справжня Попелюшка. Вона зустріла свою половинку серед непростих чоловіків. Заміж зірку покликав дуже заможний чоловік, старший за гімнастку на 24 роки. Втім, Анна вирішила рухатися далі у стосунках.

Популярне

Останні новини