Четвер, 6 Травня, 2021

Катя Бужинська зі сльозами на очах згадала про випробування, які їй довелося пережити у шлюбі з продюсером

Катя Бужинська пережила пекло будучи зовсім юною дівчинкою. Усі деталі у статті.

Катя Бужинська — неймовірна, талановита артистка. Колись вона запам’яталося слухачеві своєю довгою білою косою та карколомною вродою. Однак, як би це жахливо не звучало, своїм успіхом вона зобов’язана людині, яка за словами самої співачки, муштрувала її та змушувала проходити через жахливі випробування.

Що пережила у шлюбі Катя Бужинська?

Займатися музичною кар’єрою Катя почала ще у підлітковому віці. Тоді її знайшов продюсер Юрій Квєлєнков та одружився на миловидній дівчині. У телепрограмі “Позаочі” на каналі “Інтер” співачка зізналася журналістці, що цей шлюб став для неї неймовірним випробуванням. Чоловік не давав їй їсти. Закривав вдома, щоб вона займалася музикою та тренувалася.

Кохання зле

Катя підкреслила, що тоді вона зачахла і ходила наче тінь. Вибратися з цієї ситуації вона не могла, так як кохала Юрія, а в родині панував жорсткий патріархат. Продюсер не приховує, що морив дівчину голодом і пояснює таку поведінку тим, що йому потрібно була худа виконавиця. А Катя під ці параметри явно не підходила.

Аборт

Також артистка розповіла про самий травматичний досвід у шлюбі з цією людиною: у віці 18 років жінка дізналася, що вагітна. Але Юрій одразу ж вирішив, що від дитини необхідно позбавитися. Що невдовзі пари і зробила. Співачка впевнена, що вони скоїли велику помилку і думає, що зараз в неї виріс би симпатичний та талановитий хлопчик.

Сам продюсер у програмі згадав епізоди з фізичним насиллям. А співачка недовго думаючи розповіла, що знала про безліч його коханок та навіть находила відеозаписи речей, які ні за що не повинна була побачити.

Поділіться статтею

Репер Потап

Потап похизувався появою на обкладинці “Телегіду”, але нарвався на образи у мережі. За що виясміяли репера?

Репер хотів показати, над чим працював останнім часом, але його мережа висміяла.
Сергій та Сніжана Бабкіни

Сергій та Сніжана Бабкіни запевняють, що жили з містичним створінням і неодноразово бачили його в квартирі

Сергій та Сніжана абсолютно серйозно розповіли про домового журналістам.
Міка Ньютон

Вже не онкохвора Міка Ньютон залишила заради сестри домівку: співачка терміново вилетіла з США

Міка Ньютон у своєму мікроблозі розповіла на англійській мові, що збирається до сестри.
Яким було дитинство в СРСР?

Щасливе радянське дитинство: розваги без гаджетів, смачне морозиво, табори та щира дружба. Згадуємо, як жили

Тема життя в СРСР з об'єктивних причин стала дискутовною, особливо в Україні. Втім, давайте згадаємо, чи насправді дитинство тоді було щасливим.

Популярне

Останні новини