Неділя, 16 Травня, 2021

Ксенія Мішина заговорила про страждання та сльози після того, як покинула Еллерта та рушила до Хорватії

Ксенія Мішина після чуток про розрив з Олександром Еллертом розповіла, як вичавлює із себе сльози для драматичних сцен.

Зіркова пара Ксенії Мішиної та Олександра Еллерта вважалася ледь не однією з найгарніших пар українського шоу-бізнесу. Молоді люди познайомилися на головному романтичному проекті країни та змогли перенести екранне кохання у реальність. Таке під силу далеко не всім учасникам “Холостяка”. Адже у світі усього чотири пари, які змогли побудувати стосунки поза проектом. І дві із них є українського походження.

“Розрив” Ксенії та Сашка

Так, нещодавно по мережі стали ходити чутки про розрив Ксенії Мішиної та Олександра Еллерта. Причину не озвучують ні самі зірки, ні шанувальники, які гадки не мають, що ж саме сталося. Причиною пліток стали дії акторки по відношенню до свого бойфренда. Молода жінка видалила всі спільні фотографії з Олександром, залишивши лише рекламні компанії, та відписалася від нього в соціальній мережі Instagram.

Реакція Ксенії на один з коментарів.

Ґвалт, який зчинили фанати пари, змусив її підписатися на коханого знову. Тим не менш, на питання підписників про ситуацію, обидва не відповідають, що говорить або про розрив, або про спробу “хайпу”. У другому випадку вона виявилася дуже успішною.

Ксенія Мішина у Хорватії

Зараз акторка знаходиться у Хорватії на зйомках іноземного фільму. Ксенія вирішила розповісти, як вона вичавлює з себе сльози для драматичних сцен. Виявляється, акторці нелегко даються подібні робочі моменти, і їй потрібно налаштуватися на страждання.

Більш того, на знімальнійному майданчику можуть бути присутніми необхідні спеціалісти, які викликають у акторів необхідні емоції та почуття. Зважаючи на минуле Ксенії Мішиної (аб’юз від екс-чоловіка), психологам не складе труднощів попрацювати таким чином з Ксенією.

Поділіться статтею

DZIDZYO та Оля Уибульська

Цибульська зізналася, що отримувала погрози через статус “розлучниці” від екс-дружини Дзідзьо та її оточення

Публіка досить довго чекала на коментар від Ольги Цибульської, яка серйозно постраждала від новини про розлучення Дзідзьо.
Алла Пугачова

Неофіційна частина біографії Алли Пугачової: хто справжній батько зірки? Біографія, фото, цікаві факти

Більшість журналістів вірить, що в Алли Борисівни єврейське коріння і зараз ми розповімо вам чому.
Філіп Кіркоров та Ані Лорак

Філіп Кіркоров вийшов із себе через Ані Лорак та розгнівавшись дав гучну обіцянку: “Я цього не пробачу!”

Ні для кого не секрет, що у Філіпа Кіркорова сильний темперамент. Тому й Ані Лорак інколи перепадає.

Популярне

Останні новини