П’ятниця, 14 Травня, 2021

Як виглядає донька першої учасниці “Холостяка” Яни Соломко від українського бізнесмена: істинна американка

Донька Яни Соломко виглядає наче маленька копія колись знаменитої мами.

Популярність і успіх прийшли до пишної красуні Яні Соломко в 2011 році, коли українські глядачі побачили перший сезон проекту “Холостяка”. Стримана і чарівна Яна підкорила серця телеглядачів і у дівчини з’явилися десятки тисяч шанувальників. Вона відрізнялася від інших учасниць: у ній була та природність, яка імпонує суспільству. Яна дійшла до фіналу, їй пророкували перемогу, але холостяк вирішив пов’язати особисте життя з іншою дівчиною — Олександрою.

Невдале особисте життя та подарунок долі

Соломко не приховувала, що важко переживала вибір холостяка. Дівчина довго не могла зрозуміти вибір Максима Чмерковського і до сих пір не знає, чи було це власне рішення молодої людини. Яна каже, що їм вдалося зберегти з Максимом дружні стосунки. Але з часом спілкування зійшло нанівець.

Через декілька років Яна Соломко стала щасливою дружиною. Вона познайомилася з впливовим бізнесменом на ім’я Олег за кордоном, і у 2014 році побралася з ним. Співачка каже, що одразу зрозуміла, що вийде заміж за нього і народить від нього дітей.

Через рік після весілля в сім’ї Яни і Олега сталося диво – на світ з’явилася донька Кіра. Дівчинка народилася в Америці, в місті Майамі. Пара планувала й інших дітей, але не судилося — Яна та Олег розлучилися.

Донька Яни Кіра

Маленький дівчинці вже 6 років. Яна прийняла рішення, що дитина буде публічною особистістю, тому не ховає її від шанувальників та користувачів. Варто підкреслити неймовірно схожість між матір’ю та донькою.

Очевидно, що виконавиця вирішила зробити на цьому акцент, тому часто робить собі і дитині однакові зачіски та підбирає одяг, який буде добре виглядати у тандемі.

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі.

Які звички домашніх тварин ми сприймає за належне, хоча насправді вони повинні нас серйозно насторожити?

Іноді ми сприймаємо за належне ті речі, які повинні стати для нас певним сигналом. Деталі читайте у статті.
Леся Нікітюк разом з улюбленцем Рафіком

Леся Нікітюк вслід за іншими зірками зайнялася бізнесом: буде продавати дитячі товари разом з Рафіком

Леся Нікітюк як завжди креативить, і креативить в усьому за що береться!
Дмитро Комаров і Олександра Кучеренко

Як Олександра Кучеренко виглядала на конкурсі краси Міс Україна-2016: у Дмитра Комарова найкрасивіша дружина

0
Дмитро Комаров вже кілька років щасливий у шлюбі з красунею Олександрою Кучеренко, яка свого часу отримала титул Міс Україна.

Алла Пугачова та Максим Галкін здивували Надію Бабкіну своїми людськими якостями: не такі, як на екрані

Зірки можуть дуже відрізнятися від нашого уявлення про них. Що насправді ми про них знаємо і чи можемо робити про них якісь висновки?

Популярне

Останні новини