Стало відомо, хто стане новою Холостячкою: Решетник оголосив героїню, яка шукатиме кохання на проекті

Вибір героїні став неочікуваним, але дуже логічним.

Головною героїнею наступного сезону романтичного реаліті-шоу “Холостячка” у цьому році стала українська співачка Злата Огнєвіч. Про це стало відомо з вуст Григорія Решетник на сцені пост-шоу “Холостяк. Як вийти заміж”.

Злата Огнєвіч

Хоча у пресі проскакувала інформація про романи співачки,  35-річна зірка довгий час залишалася самотньою і очевидно вирішила спробувати удачу на проекті.

Біографія наступної героїні

Майбутня співачка народилася 12 січня 1986 року на півночі РРФСР, в місті Мурманську. При народженні дівчинка отримала ім’я Інна Леонідівна Бордюг. Отець Леонід Григорович Бордюг займався військової хірургією, мати Галина Василівна Бордюг викладала російську мову і літературу. П’ять років сім’я прожила на березі Баренцева моря, після чого батька перевели в Ленінград.

Злата Огнєвіч

У північній столиці родина прожила недовго, оскільки незабаром на сімейній раді було прийнято рішення про переїзд на південь, до Криму. У Судаку маленька Інна почала займатися музикою – грою на фортепіано. Після розвалу СРСР батько дівчинки пішов служити в ВМС України, а мама зайнялася бізнесом. У Інни є молодша сестра Юлія, яка навчається зараз на юриста.

До речі, нещодавно співачка отримала перемогу у відомому шоу “Маска”, яка транслювалося на телеканалі Україна. Артистка володіє дуже сильним вокалом і неймовірною вродою.

Бажаємо Злата приємного досвіду та удачі знайти коханого проекті. Ксенія Мішина і Олександр Еллерт та Нікіта Добринін з Дариною Квітковою довели, що щастя на проекті знайти можна.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини