Після чуток про домогання Костянтин Меладзе зізнався, що його шлюб з Вірою Брежнєвою зазнав серйозних змін

Що відбувається у шлюбі Костянтина Меладзе та Віри Брежнєвої?

Костянтин Меладзе не полюбляє давати інтерв’ю та намагається не розповсюджуватися стосовно особистого життя, тим паче романтичного. Тим не менш, нещодавно він взяв участь у короткій розмові з журналістом YouTube-каналу “Kyiv Live”. Саме під час цієї бесіди з’ясувалося, що пандемія вплинула і на подружнє життя композитора та співачки, і внесла свої корективи.

Що змінилося у шлюбі Віри Брежнєвої та Костянтина Меладзе?

Продюсер зізнався, що Віра Брежнєва нарешті змогла пірнути у побут з головою. Виявилося, що співачки цього не вистачало. Вона мала змогу зайнятися і кулінарією, і прибиранням, і всім іншим, що стосується її будинку та догляду за ним.

Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе
Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе

Тим не менш, дуже скоро обидвом це набридло. Адже Віра та Костянтин люди творчі і потребують натхнення та енергії.

“Спочатку це всім було навіть за щастя – посидіти вдома, відчути сімейні узи. Але з часом артист починає нудьгувати по концертах, по публіці. Ми поступово перейшли в робочий режим”, – розповідає композитор.

Нагадуємо, що це інтерв’ю вийшло через невеликий проміжок часу після скандального зізнання Ані Лорак у тому, що Костянтин Меладзе пропонував їй особисті стосунки взамін на кар’єру співачки. Рідний брат продюсера Валерій Меладзе прокоментував заяву і додав, що це повна нісенітниця.

Сьогодні Оля Полякова підтримала Кароліну і розповіла, що Костянтин не оминув і її, і запропонував такий самий варіант співробітництва. Шоу-бізнес поділився на два табори: одні вірять Костянтину, інші довіряють словам Кароліни.

реклама

Поділіться статтею

Церковне свято 17 січня

Церковне свято 17 січня: що можна і не можна робити на Собор 70 апостолів – традиції та прикмети

Собор 70 апостолів Божих - важливе православне свято. Його церква встановила, аби віряни вшановували у рівній мірі всіх учнів Господніх та шанували історію.
Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку: день, який варто присвятити добру та милосердю

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку обіцяє день пустих обіцянок, нещирості, непорозумінь та дрібних невдач. Детальніше дізнайтеся в статті.
Ксенія Мішина забрала єдиного сина і покинула Україну

32-річна Ксенія Мішина забрала єдиного сина і покинула Україну: після розриву з Еллертом ніхто не тримає

У період зимових канікул Ксенія Мішина вирішила відвідати свою матір та покинула кордони України разом з сином. Як проводить час акторка, дізнайтеся в нашій статті.
Вагітна Руслана Лижичко вийшла на сцену у довгій білій сорочці та повідомила неймовірне

Вагітна Руслана Лижичко вийшла на сцену у довгій білій сорочці та повідомила неймовірне: “Дитинка скоро з’явиться”

Відома українська співачка Руслана Лижичко все активніше проявляє себе у творчості та в шоу-бізнесі. Як на цей раз артистів вдалося потішити своїх шанувальників?
Одного замку Пугачовій замало? Максим Галкін розсекретив свої грандіозні плани, які не по кишені навіть мільйонерам

45-річний Максим Галкін розсекретив їхнє з Пугачовою грандіозне придбання: “Зібралися собі другий замок будувати”

Максим Галкін звернувся за послугами астролога і поділився грандіозними планами, які спантеличили навіть Аллу Пугачову. Детальніше дізнайтеся у статті.

Популярне

Останні новини