Віра Брежнєва вийшла на зв’язок після звинувачень Меладзе у домаганнях: натякає, що цього всього не було

Віра Брежнєва не збирається порушувати мовчання, але натяк зробила.

Про звинувачення Ані Лорак Костянтина Меладзе в домаганнях прокоментували день не усі. Втім, дружина композитора весь цей час зберігала мовчання.

Хаос на сторінці дружини композитора

На сторінці артистки відбувається справжній хаос: підписники радять співачці розбити носа Ані Лорак, розібратися з нею та з Олею Поляковою та пишуть багато інших неприємних речей. Інші ж вирішили зайнятися кібербулінгом і згадали Вірі усі її  гріхи. Мовляв, вона сама колись зраджувала чоловікові з Констянтином і точно не здивована новинами.

Скріншот коментарів на сторінці Віри Брежнєвої.

Деякі взагалі мають власну теорію: Віра погодилася на таке співробітництво, а потім закохалася. Співачка не видаляє подібні коментарі, не коментує їх і взагалі робить вигляд, що нічого страшного не відбувається.

Прозорий натяк від Віри

Однак, нещодавно на особистій сторінці Віри у соціальній мережі Instagram з’явилася нова публікація в розділі stories, в якій співачка прозоро натякнула на те, що в звинуваченнях Ані Лорак немає ніякого сенсу. Мовляв, багато шуму без нічого.

Скріншот публікації Віри Брежнєвої.

Нагадуємо, що в останньому інтерв’ю Ані Лорак натякнула на те, що Костянтин Меладзе запропонував її особисті відносини взамін на розвиток її кар’єри. Глядачі одразу ж звинуватили його в харасменті. Тим часом Ані Лорак забрала свої слова назад і пояснила, що її невірно зрозуміли. Втім, механізм вже запустився і до справи підключилася Оля Полякова, яка зізналася, що Костянтин пропонував їй особисті стосунки також. Полякова стверджує, що вірить Кароліні тому, що сама пройшла через це. Російські зірки натомість заперечують і не вірять у те, що говорять за спиною Костянтина.

Висновок наступний: якщо хочеш давати відверте інтерв’ю — будь відвертою до кінця або взагалі нічого не говори.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини