Україна потрапила до фіналу “Євробачення-2021”: розкритиковану пісню гурту Go-A “Шум” несподівано вподобали

Україна з 2003 року виступає на "Євробаченні". Цього разу ми покажемо Європі не просто наші традиції, а й сучасну трансформацію.

Україну вважають співочою країною. Наша мова мелодійна, а музичних талантів у нас безліч. Вже майже 20 років нашу державу запрошують на пісенний конкурс “Євробачення”, хоча й двічі ми пропускали можливість показати красу нашої пісні.

Євробачення 2021

Двічі Україна здобувала перемогу. Вперше це сталося у 2004 році, коли у Туреччині наша Руслана відплясала свої “Дикі танці” так, що вся Європа пам’ятає й досі, а вдруге у 2016 році, коли Джамала не просто блискуче виступила, а й привернула увагу іноземців до проблеми депортації кримських татар у 1944 році.

Руслана на сцені Євробачення у 2004 році.
Українська артистка Джамала публічно зізналася, що їй соромно за свій вчинок
Українська артистка Джамала.

Цього року Україну представляє гут Go-A “Шум”.

Гурт Go-A виступить з піснею “Шум”

Дана композиція поєднала у собі традиційні українські мотиви та сучасний біт. Пісня дуже містична та має кілька несподіваних ходів. Втім, багато слухачів, які звикли чути на сцені “Євробачення” поп-пісні про кохання з простим мотивом, не сприйняли спочатку гідно трек.

Та зараз Go-A має максимальну підтримку від всіх, хто слідкує за перебігом конкурсу.

Go-A на сцені Євробачення.

Мабуть, вся енергетика підтримки відчувається, адже солістка гурту не мала змоги багато часу витрачати на репетиції, але виступила блискучо.

Україна зараз у фаворитах. На декілька пунктів країна обійшла Росію, однак спеціалісти вважають, що у цьому році ми переможемо з вірогідністю у 2%. Варто зазначити, що після виходу гурту у Суперфінал шанси українців зросли.

Схожі новини