Не працювала жодного дня і отримує величезні гроші: мама Наташі Корольової розсекретила розмір своєї пенсії

Мама Наташі Корольової здивувала розміром власної пенсії.

Мама відомої російської співачки Наташі Корольової взяла участь в програмі “Зірки зійшлися” на НТВ, де розкрила розмір своєї пенсії в США.

Яку пенсію отримує Людмила Поривай?

Людмила Поривай

75-річна Людмила Поривай зізналася, що отримує мінімальну виплату по старості.

“Я жодного дня не працювала, і у мене пенсія – 600 доларів по старості”, – зізналася вона.

При цьому у її чоловіка, який займався в Штатах бізнесом, в тому числі володів рестораном російської кухні в Майамі, пенсія складає 2 тисячі доларів. До слова, Поривай, овдовіла в 1993 році, після цього переїхала в США. Там вона вийшла заміж за мігранта Ігоря Ельперіна, який переїхав до Штатів понад 40 років тому.

Незадоволена зятем

Людмила Поривай. Фото взято на просторах мережі.

Також в ефірі програми мама співачки зізналася, що буває незадоволена чоловіком доньки Тарзаном. Як і будь-яка мама, вона турбується про те, як живеться її спадкоємиці в шлюбі. Нерідко тещі бачать в своїх зятів суцільні вади, не позбавлена ​​цього і Людмила Поривай. Але критикує Сергія Глушка вона обережно і помірно, називаючи його недоліки “слабкими сторонами”.

“Якщо раптом помічаю якийсь не такий погляд на Наташу, щось не сподобалося, не так, наприклад, подивився, я все запам’ятовую. У цей момент сказати йому про це не можна – буде щось недобре. Буває, що він робить різкі рухи. Мені це теж не подобається. Хоча я можу все сказати”, – зізналася Людмила Поривай.

Сама ж Наташа Корольова чесно повідомила, що мама іноді їй висловлює невдоволення Тарзаном, прямо шепоче про це на вухо.

Популярне зараз

Схожі новини