Хто оточує Катерину Бужинську: все, що відомо про коханого та трьох дітей співачки від двох різних чоловіків

Катерина Бужинська – не тільки успішна співачка, ще вона кохана дружина і мама трьох чудових дітей.

Катерина Бужинська носить горде звання Народної артистки України, яка вже не одне десятиліття підкорює слухачів. Зі своєю армією шанувальників зірка підтримує зв’язок в соціальних мережах, де час від часу також публікує зворушливі сімейні кадри, і їй дійсно є чим пишатися.

З 2014 року Катерина одружена з болгарським бізнесменом Дімітаром Стойчевим. Руку і серце Бужинської чоловік попросив у найромантичнішу дату та ще й в райскому куточку на землі – в День закоханих на Мальдівських островах.

Катерина Бужинська та її чоловік Дімітар Стойчев
Катерина Бужинська та її чоловік Дімітар Стойчев

Через два роки після пишного весілля подружжя стало батьками двійнят – хлопчика назвали Дімою, а дівчинку Катею. У такому юному віці дітлахи вже встигли освоїти професію моделей – вони рекламують найкращі бренди дитячого одягу, чим співачка та її чоловік дуже пишаються.

Катерина Бужинська з двійнятами
Катерина Бужинська з двійнятами
Катерина Бужинська з двійнятами
Катерина Бужинська з двійнятами

Також Катерина виховує доньку Олену від першого шлюбу з музичним продюсером Юрієм Квєлєнковим. Їй вже 14 і вона росте справжньою красунею, схожою на свою зіркову маму. Втім, не все так безхмарно.

Катерина Бужинська зі старшою дочкою Оленою
Катерина Бужинська зі старшою дочкою Оленою

У програмі “ЖВЛ” Бужинська зізналася, що в їх ідеальній на першій погляд родині почалися проблеми після появи на світ двійні. Старша донька приревнувала матір з вітчимом до малюків і навіть порадила віддати їх назад в пологовий будинок. Тоді ж Олена почала сваритися з Дімітаром, хоча раніше у них були чудові стосунки.

Родина Катерини Бужинської
Родина Катерини Бужинської

Щоб не розпалювати ворожнечу в сім’ї, Катерина прийняла рішення відвезти спадкоємицю до Києва, тоді як чоловік і молодші діти живуть в Болгарії. Зірці доводиться мотатися з країни в країну, однак завдяки цьому конфлікти вщухли і в родині запанував мир.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини