Куди зник та як зараз виглядає Олександр Кривошапко: розлучення з Тетяною Денисовою вдарило по життю

Молодий співак Олександр Кривошапко колись був вельми обговорюваною особистістю, але після розлучення з хореографом Тетяною Денисовою він зник з медіаполя.

Кривошапко і Денисова познайомилися, коли йому було 19, а їй 31. Він був учасником вокального талант-шоу “Х-Фактор”, а вона вже вважалася вельми успішною і самодостатньою жінкою. Проте, не дивлячись на різницю в статусах і віці, між ними швидко спалахнули почуття, тому їх роман тут же став темою для обговорення.

Втім, закоханим було плювати на думку оточуючих, а вже через півроку спільного життя Олександр і Тетяна одружилися. Вони навіть повінчатися хотіли, але після бурхливої ​​сварки співак зібрав речі і з’їхав від танцівниці. З тих пір подружжя почало нескінченно з’ясовувати стосунки без надії на якийсь компроміс. Бувало, що вони не спілкувалися по півроку, перебуваючи у відносинах. Так поступово герої статті пройшли стадії закоханості, пристрасті, звикання одне до одного і в результаті дійшли до розриву.

Олександр Кривошапко і Тетяна Денисова
Олександр Кривошапко і Тетяна Денисова

Денисова продовжила свою кар’єру на телебаченні і в хореографії, а ось Кривошапко після розгульної юності кардинально змінив образ життя і подався у спорт. Вже кілька років Саша професійно займається боксом та час від часу навіть заробляє боями:

“Це вид спорту, який мене дисциплінував і зробив мене іншою людиною. З моїм темпераментом мені необхідна така 2-3-годинна віддушина в день”, – розповідав він в програмі “ЖВЛ”.

Олександр Кривошапко у ЖВЛ
Олександр Кривошапко у ЖВЛ

Олександр Кривошапко на боксерському ринзі
Олександр Кривошапко на боксерському ринзі

Але найбільше його змінило батьківство. У Кривошапко є чотирирічна дочка Аліса, яка з’явилася на світ від відносин з актрисою і моделлю Мариною Кінскі. Пара вже не разом, однак Олександр бере активну участь у вихованні дитини і підтримує дружній зв’язок з її матір’ю.

Олександр Кривошапко з донькою Алісою
Олександр Кривошапко з донькою Алісою

Що стосується творчості, то музикант переживає не найкращі часи – нещодавно він розірвав відносини з продюсером і наразі знаходиться в пошуку нового матеріалу.

Поділіться статтею

Леся Нікітюк

Незаміжня Леся Нікітюк вже невдоволена увагою чоловіків: “Ноги волохаті”. Чому не догодив залицяльник?

34-річна Леся Нікітюк не раз казала, що хоче стати сімейною жінкою. Та свій сильний незалежний характер ведуча не може стримати.
Настя Каменських

Стали відомі учасники концерту до Дня Незалежності на НСК “Олімпійський”: Настю Каменських не покликали

Цього року Україна святкує 30 років своєї незалежності. Дізнайтеся, хто буде вітати нас на урочистому концерті.
Алла Мазур

Стало відомо, ким насправді є брат Алли Мазур: телеведуча довго не наважувалася розповісти про нього

Алла Мазур - дуже скритна особа українського шоу-бізнесу та навіть їй не вдалося приховати своєї рідні.
Ніна Матвієнко

Про доньку Ніни Матвієнко знаємо, а ким стали та як виглядають її сини: справжніх козаків зростила

Ніна Матвієнко має трьох дітей. Якщо за життям її доньки стежить вся Україна, то про синів маловідомо.

Популярне

Останні новини