Екс-дружина Володимира Остапчука так і не видалила спільні фото та слова кохання: любить навіть попри суди?

Що зараз відбувається між Володимиром Остапчуком та його екс-дружиною?

Зараз стосунки Володимира Остачука та його колишньої дружини Олени Войченко нагадують бійку на рингу. Колись люди, які до безтями кохали одне одного, зараз воюють з будь-яких причин та без них. Олена не припиняє звинувачувати екс-обранця у зраді та брехні, а Володимир Остапчук намагається зробити з колишньої справжню злодійку.

Олена Войченко досі не видалила фото

Не дивлячись на той факт, що Олена Войченко не впускає можливості звинувачувати колишнього у численних зрадах, брехні та підлості, вона досі не видалила ані спільних фотографій, ані романтичних дописів до них з любовним підтекстом.

На особистій сторінці Олени в  соціальній мережі Instagram досі видніються щасливі обличчя , які ще не підозрюють, що скоро Володимир піде до Христини Горняк. Судячи з усього, вона і не збирається їх видаляти. Невже, Олена має якісь надії стосовно їхніх стосунків?

Нагадуємо, що не так давно Володимир Остапчук зізнався, що Олена Войченко намагається всіляко припинити його зустрічі з дітьми, і що йому доводиться їздити до дитячого садку, щоб побачити їх, адже у квартирі Олени він цього зробити не може. Останньою краплею стала ситуація на минулий неділі, коли він приїхав, а дітей не було вдома.

Скріншот сторінки Володимира Остапчука.

Володимир повідомив, що збирається подавати до суду на колишню дружину. Підписники мало того, що підтримали Остапчука, ще й запропонували боротися за опіку над дітьми. Мовляв, Войченко неадекватна і нібито варто спробувати це встановити законно. Сподіваємося, що колишньому подружжю вдасться знайти компроміс.

Поділіться статтею

Влад Яма і Наталія Могилевська

“Найкраща пара”: Влад Яма не стримав своїх почуттів до Наталі Могилевської, які приховував роками

0
Відомий український хореограф Влад Яма публічно звернувся до поп-діви вітчизняної естради Наталії Могилевської, не стримуючи почуттів.
Олександр Педан та Ольга Фреймут

“Роман” Ольги Фреймут та Олександра Педана: що насправді було між зірками, окрім поцілунків і дивних натяків

Зо насправді відбувалося між партнерами по телепрограммі Олею Фреймут та Олександром Педаном?
Ксенія Мішина

Після розставання з Еллертом Ксенії Мішиній знадобилася допомога лікарів: “Нічого не можу робити”

0
Відома українська акторка і головна героїня першого сезону романтичного реаліті "Холостячка" Ксенія Мішина повідомила про чергову біду в своєму житті.
Анна Богдан і Михайло Заливако

Переможниця “Холостяка-11” Анна Богдан розкрила правду про стосунки з Михайлом Заливако: “Просто живемо”

0
Переможниця 11 сезону реаліті-шоу "Холостяк" Анна Богдан розповіла, як складаються її стосунки з Михайлом Заливако через кілька місяців разом.

Популярне

Останні новини