Алла-молодша: Пугачова з крихітною дівчинкою на руках схвилювала мережу. У співачки з’явилася третя донька?

Алла Борисівна здивувала мережу фотографією з крихітною дівчинкою.

Зараз Алла Пугачова — зразкова сім’янинка, яка виховує разом з коханим чоловіком двох прекрасних діток-двійнят Гаррі та Лізу. Вона рідко з’являється в соціальних мережах, але завжди стає свого роду вибухівкою для підписників, які жадібно спостерігають за життям Примадонни та відомого гумориста. Але нещодавно Аллі Борисівні дійсно вдалося здивувати мережу.

Алла Пугачова з маленькою дівчинкою на руках

Алла Пугачова та Алла-молодша.

Нещодавно на одному з фан-акаунтів присвячених творчості Алли Пугачової в соціальній мережі Інстаграм з’явилася нова публікація, яка поставила на вуха всю мережу. Так, на фотографії артистка постала разом з крихітною дівчинкою (приблизно 9 місяців-рік) на руках. Відбувалося це під час якоїсь вечірці, адже у залі було темно і працював стробоскоп.

Підписники сторінки влаштували переполох, адже вирішили, що це донька Алли Борисівни та Максима Галкіна. Втім, вже дуже скоро з’ясувалося, що це дівчинка на ім’я Алла, і хоча вона не є прямою спадкоємицею Примадонни, родинні зв’язки з нею вона має міцні. Це донька племінника Алли Борисівни.

Скріншот з фан-акаунту в Інстаграм.

Тобто вона їй двоюрідна бабуся. Не варто навіть гадати у честь кого була названа крихітка. Це і так ясно, що говорить про близькі стосунки зіркової тітки з її родичами.

Нагадуємо, що не так давно Максим Галкін відсвяткував свій ювілей, під час якого пристрасно поцілував Аллу Борисівну. Вперше в історії Максим Галкін відкрито і доволі довго цілував свою обраницю на очах у публіки, чим викликав справжній фурор.

Поділіться статтею

Ніна Матвієнко

Про доньку Ніни Матвієнко знаємо, а ким стали та як виглядають її сини: справжніх козаків зростила

Ніна Матвієнко має трьох дітей. Якщо за життям її доньки стежить вся Україна, то про синів маловідомо.
Легендарні зірки

Софія Ротару, Таїсія Повалій та інші зірки, які не змогли змиритися з віком: роблять все, щоб бути молодими

Всі жінки, не тільки зірки бажають якомога довше бути молодими. Втім, саме багато знаменитостей не може змиритися зі своїм віком.
Анастасія та Анна Заворотнюк

Заворотнюк одужала, ошатно вбралася та нарешті показала себе людям: “Ледь не втратила свідомість”

Анна Заворотнюк порадувала підписників новиною про те, що вона одужала.

Популярне

Останні новини