Свекруха Ані Лорак була госпіталізована: жінка серйозно налякала Мурата Налчаджиоглу та всю турецьку родину

Мурат повідомив, що його мати знаходиться у лікарні. Усі подробиці в статті.

Відомий український бізнесмен турецького походження Мурат Налчаджиоглу та його дружина російська співачка Ані Лорак вже давно не знаходяться в шлюбі. Втім, у них залишилася спільна донька Софія. Тому родина тісно спілкується і в них добре налагоджений зв’язок. Софія Налчаджиоглу звісно підтримує спілкування з турецькими родичами, яких в неї безліч. Так, у доньки Кароліни є турецька бабуся і аж три рідних тітки.

Бабуся Софії Налчаджиоглу знаходиться у лікарні

Скріншоти сторінки Мурата Налчаджиоглу.

Нещодавно на особистій сторінці Мурата в соціальній мережі Instagram з’явилася фотографія його матері та трьох сестер, які знаходилися у лікарні. Світлини були опубліковані в розділі stories. І там Мурат підписав фотографію.

Чоловік подякував Господа (Аллаха) за те, що їхня мама в порядку і дав зрозуміти, що вона знаходиться в лікарні вже четвертий день. Причина, з якої літню жінку госпіталізували невідома, але буде логічно припустити, що виною всьому став коронавірус.

Разом з матір’ю постав не тільки її син, але й усі доньки. Наприклад, Гонджа повернулася з України, де вона працю шеф-кухарем заради того, щоб навістити маму. Це може казати про доволі складну ситуацію з її здоров’ям.

Нагадуємо, що не так давно мережою почали ширитися чутки про воз’єднання Ані Лорак та Мурата. Причиною цьому став відеоролик, на якому колишнє подружжя не тільки обіймаються, але й поводить себе так, наче вони коханці. Згодом з’ясувалося, що пара також відпочивала разом Туречинні. На превеликий жаль, офіційного підтвердження роману немає.

Поділіться статтею

Володимир Остапчук та Олена Войченко

Екс-дружина Володимира Остапчука Олена Войченко тремтячим голосом розповіла, чи вдалося добитися аліментів

Конфлікт Олени Войченко та Володимира Остапчука вже давно вийшов у медійний простір. Екс-дружина шоумена дала інтерв'ю з цього приводу.
Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак не зміг жити без дружини і знайшов собі її двійника: мініатюрна брюнетка – копія зірки

0
Колишній чоловік Ані Лорак після розлучення зі співачкою знайшов собі нову обраницю, яка вражає зовнішньою схожістю з Кароліною.
Тіна Кароль, Євген Огір та крихітний Веніамін

Як Тіна Кароль впоралась з маленьким сином після смерті Огіра? Штат няньок, прислуги, власний літак та інше

Тіна Кароль ніколи не була особливо близькою з батьками і не просила в них допомоги з дитиною. Тож як вона впоралася після смерті чоловіка з хлопчиком?
Відомі подружні пари з великою різницею у віці

Камалія і Захур, Комаров і Кучеренко та інші: українські зіркові пари з великою різницею у віці

0
Досі в суспільстві засуджуються пари з великою різницею у віці, але щирі почуття набагато важливіші за цифри в паспорті.

Популярне

Останні новини