Як би у реальному житті виглядала вагітна Настя Каменських? Фото, які доводять, що настав час для поповнення

Насті Каменських дуже личить вагітність і ми вам це доведемо!

Настя Каменських — успішна співачка, талановита артистка, кохана дружина, вірна подруга. Перелічувати позитивні сторони особистості цієї жінки можна до безкінечності. Втім, фанати завжди знайдуть те, чого за їхньою думкою не вистачає їхньому кумиру. У випадку з Каменських, це малюк. Не дивлячись на немаленький вік артистки, вона не поспішає ставати матір’ю. І здавалося б, нічого не заважає. Адже в неї непохитна успішна кар’єра, багато грошей і люблячий чоловік. Усе готово до поповнення…

Як виглядала б Настя Каменських, якщо була б вагітною

На фанатських акаунтах присвячених творчості Насті є доволі багато контенту про її вигадану вагітність. Шанувальники, які хоча б трохи розбираються у фотошопі, сміливо приміряють на Настю великі животи. Редакція “Сенсації” також пропонує вам власну версію вагітної Насті Каменських.

Фото було відредаговано у додатку Photoshop.

Варто відмітити, що Настя сама не одноразово розповідала про те, що була б не проти стати матір’ю. Співачка натякнула, що Господь поки не дай їй такої можливості.

Фото було відредаговано у додатку Photoshop.

Коханий Насті Потап взагалі ніяк не коментує це питання. У продюсера вже є син Андрій від першого шлюбу з Іриною Горовою.

Фото було відредаговано у додатку Photoshop.

Втім, ми впевнені, що Олексій Потапенко також напроти стати батьком малюка від другої дружини.

Фото було відредаговано у додатку Photoshop.

Необхідно нагадати і той факт, що Настя час від часу набирає вагу і дійсно походить на вагітну. Через це преса постійно намагається вхопити сенсацію і розповісти читачам про можливе поповнення.

Поділіться статтею

Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак не зміг жити без дружини і знайшов собі її двійника: мініатюрна брюнетка – копія зірки

0
Колишній чоловік Ані Лорак після розлучення зі співачкою знайшов собі нову обраницю, яка вражає зовнішньою схожістю з Кароліною.
Тіна Кароль, Євген Огір та крихітний Веніамін

Як Тіна Кароль впоралась з маленьким сином після смерті Огіра? Штат няньок, прислуги, власний літак та інше

Тіна Кароль ніколи не була особливо близькою з батьками і не просила в них допомоги з дитиною. Тож як вона впоралася після смерті чоловіка з хлопчиком?
Відомі подружні пари з великою різницею у віці

Камалія і Захур, Комаров і Кучеренко та інші: українські зіркові пари з великою різницею у віці

0
Досі в суспільстві засуджуються пари з великою різницею у віці, але щирі почуття набагато важливіші за цифри в паспорті.
Євген Огір і Тіна Кароль

Астролог вирахував формулу душі Тіни Кароль та вказав, які енергії поп-діви не дали жити Євгену Огіру

Традиція дізнаватися майбутнє за зірками бере свій початок у Древній Індії. Навіть зараз серед багатьох відомих людей заведено консультуватися з астрологами.

Популярне

Останні новини