Донька онкохворої Анастасії Заворотнюк засмутила новинами про її здоров’я: “Не дають шансу на одужання”

Анна Заворотнюк тримає фанатів у курсі і розповідає останні новини пов'язані з її сім'єю.

Нещодавно донька онкохворої  актриси Анастасії Заворотнюк Анна зробила відверте зізнання.
Вона публічно розповіла, що третій рік страждає від депресії, панічних атак і загального пригніченого стану організму.

Депресія Анни Заворотнюк

Як пояснила спадкоємиця зірки “Моєї прекрасної няні”, допоміг здоров’ю прийом сильнодіючих препаратів, з яких Анна змогла злізти лише нещодавно.
На цей раз дівчина поділилася свіжими висновками, які усвідомила після зустрічі зі знайомим.  На особистій сторінці в соціальній мережі Instagram Анна  опублікувала відео, де і пояснила ще одну причину затяжної депресії.

“Я себе забезпечую, добре заробляю, і робота займає лише частину мого дня. Решту часу я і ганяю в голові темні думки, які не дають спокою і шансу на одужання”, – зізнається дочка Анастасії Заворотнюк.

Дівчина зізнається: вона готова зайнятися будь-яким цікавим проектом, який відверне її від важких думок і сімейних проблем. Можливо, нове заняття з часом переросте у щось більше і стане, як сподівається Ганна, справою до душі.

Нагадуємо, що не так давно відомий продюсер розповів про стан Анастасії Заворотнюк, яка наразі бореться зі страшним діагнозом — гліобластомою. За словами Демидова, знаменитість не виходить з власного особняку, втратила усе волосся і прикриває голову косинкою, набрала багато зайвої ваги, має труднощі з пам’яттю та мовленням. Поруч з акторкою завжди знаходиться сиділка, а до зірки не підпускають навіть найближчих родичів та знайомих, окрім мами, доньки та чоловіка.

Поділіться статтею

Влад Яма і Наталія Могилевська

“Найкраща пара”: Влад Яма не стримав своїх почуттів до Наталі Могилевської, які приховував роками

0
Відомий український хореограф Влад Яма публічно звернувся до поп-діви вітчизняної естради Наталії Могилевської, не стримуючи почуттів.
Олександр Педан та Ольга Фреймут

“Роман” Ольги Фреймут та Олександра Педана: що насправді було між зірками, окрім поцілунків і дивних натяків

Зо насправді відбувалося між партнерами по телепрограммі Олею Фреймут та Олександром Педаном?
Ксенія Мішина

Після розставання з Еллертом Ксенії Мішиній знадобилася допомога лікарів: “Нічого не можу робити”

0
Відома українська акторка і головна героїня першого сезону романтичного реаліті "Холостячка" Ксенія Мішина повідомила про чергову біду в своєму житті.
Анна Богдан і Михайло Заливако

Переможниця “Холостяка-11” Анна Богдан розкрила правду про стосунки з Михайлом Заливако: “Просто живемо”

0
Переможниця 11 сезону реаліті-шоу "Холостяк" Анна Богдан розповіла, як складаються її стосунки з Михайлом Заливако через кілька місяців разом.

Популярне

Останні новини