Катя Осадча, Діана Гурцька та інші зірки, які забрали пуповину після появи дитини: лікуватимуться родиною

Людський організм настільки унікальний, що його дослідження тривають і досі: нові відкриття і можливості просто вражають.

Очікування і народження дитини – це диво. Останні дослідження привели лікарів до висновку, що малеча з’являється на світ з природною “страховкою” здоров’я: пуповина містить стовбурові клітини, які у подальшому житті можна використовувати для лікування судинних хвороб, захворювань крові та навіть онкології. Дізнайтеся, хто з зірок відважився забрати біологічний матеріал та зберігає його у кріобанку.

Юрій Горбунов і Катерина Осадча

Пара знаменитих телеведучих при народженні свого сина Івана вирішила зберігти пуповинну кров. Чоловік добре дослідив питання і біоматеріал наступної дитини також віддадуть до кріобанку.

Юрій Горбунов

Діана Гурцька

Ця зіркова родителька довго тримала у секреті те, що віддала на зберігання пуповинну кров. Вона дуже піклується про малюка і зізнавалася, що відчуває себе “божевільною мамочкою”.

Діана Гурцька

Евеліна Бльоданс

За словами акторки вона слідувала прикладу своєї подругу. Зірка вважає, що не треба викидати те, що може згодитися. Та сама вона щиро вірить, що лікуватися її малюку ніколи не доведеться від серйозних хвороб.

Евеліна Бльоданс та її маленький син
Евеліна Бльоданс та її маленький син

Аліка Смєхова

Тривалий час консультувалася акторка з лікарями і одразу після пологів дала дозвіл на забір пуповинної крові.

Аліка Смєхова

Оксана Акіньшина

Акторка виховує двох синів і також вирішила скористатися благами науки – заморозила пуповинну кров. Щодо третьої дитини – невідомо. Також зірка не коментує, чому взялася за зберігання біоматеріалів.

Оксана Акіньшина

Поділіться статтею

Влад Яма і Наталія Могилевська

“Найкраща пара”: Влад Яма не стримав своїх почуттів до Наталі Могилевської, які приховував роками

0
Відомий український хореограф Влад Яма публічно звернувся до поп-діви вітчизняної естради Наталії Могилевської, не стримуючи почуттів.
Олександр Педан та Ольга Фреймут

“Роман” Ольги Фреймут та Олександра Педана: що насправді було між зірками, окрім поцілунків і дивних натяків

Зо насправді відбувалося між партнерами по телепрограммі Олею Фреймут та Олександром Педаном?
Ксенія Мішина

Після розставання з Еллертом Ксенії Мішиній знадобилася допомога лікарів: “Нічого не можу робити”

0
Відома українська акторка і головна героїня першого сезону романтичного реаліті "Холостячка" Ксенія Мішина повідомила про чергову біду в своєму житті.
Анна Богдан і Михайло Заливако

Переможниця “Холостяка-11” Анна Богдан розкрила правду про стосунки з Михайлом Заливако: “Просто живемо”

0
Переможниця 11 сезону реаліті-шоу "Холостяк" Анна Богдан розповіла, як складаються її стосунки з Михайлом Заливако через кілька місяців разом.

Популярне

Останні новини