Неділя, 7 Березня, 2021

Чим здивував 6-й ефір «Танців з зірками»?

Кожний наступний ефір популярного танцювального проекту дивує все більше і більше.

Цей ефір здивував усіх чи не найбільше, аніж усі попередні. Для цього було кілька причин. Першою і, ледь чи не основною, став виліт відразу двох пар.

А по-друге, найвищу кількість балів отримали пари відразу двох екс-учасниць гурту ВІА Гра. Ними стали пара Санта Дімопулос і Макс Леонов та Надія Мейхер і Кирило Васюк.

Зауважимо, що 6-й ефір було присвячено українським виконавцям, під чиї пісні танцювали учасники.

З двох пар, які вибули зі змагань, пара Олена Шоптенко і Олег Винник були дискваліфіковані за станом здоров’я, а пара Тарас Цимбалюк та Яна Заєць покинули проект за рішенням глядацького голосування.

Щодо пари Олена Шоптенко і Олег Винник, то вони припинили змагатися за перемогу за умовами шоу. Відповідно до них, пара, що пропустила 2 ефіри автоматично покидає проект. Окрім того, обоє партнерів захворіли на коронавірус і зараз лікуються вдома.

Також всі очікували чергового скандалу між учасницею проекту Ольгою Фреймут і суддею Катериною Кухар. Проте цього разу жінки стрималися і не влаштували черговий обмін люб’язностями.

Незважаючи на це, ефір був би не ефір, якби Ольга Фреймут не висловила б свою думку. У зверненні, яке було опубліковане на офіційній сторінці проекту в Instargam, вона попросила повернути в шоу пару Олени Шоптенко та Олега Винника.

Такий крок екс-ведучої «Ревізора» не лишився непоміченим і в мережі спалахнуло активне обговорення. Дехто з підписників відверто не зрозумів такого кроку Ольги Фреймут. При тому, як зауважив сам Олег Винник, все було чесно і він не має жодних претензій до організаторів. Також дехто з підписників зауважив, що співак сам винен у ситуації, що склалася. До того ж прихильники проекту і без виступу учасниці розділилися на два табори. Одні вимагали повернути пару, а інші говорили, що тоді краще повернути тих учасників, для кого проект справді має важливе значення. Крім цього підписники зазначили, що Олена має дуже хворий вигляд і їй потрібно лікуватися, а не готувати постановки.

Загалом думки розділилися. Як далі розгортатимуться події покажуть наступні ефіри проекту.

Поділіться статтею

Андрій Данилко та Інна Білоконь

Андрій Данилко та його “дружина” Інна Білоконь гайнули разом на відпочинок: не можуть один без одного

Колись Андрій Данилко натякнув на те, що мав стосунки з партнеркою. Що між ними зараз?
Ксенія Мішина

Екс-холостячка Ксенія Мішина перефарбувалась у блондинку і позбулася довгого волосся: схожа на чоловіка

Ксенія Мішина здивувала своїх шанувальників нереальним перевтіленням.

Популярне

Останні новини