“Знову разом”: Святослав Вакарчук після розлучення з Лялею Фонарьовою схвилював мережу прекрасною новиною

Святослав Вакарчук здивував шанувальників його творчості приємною новиною.

Декілька місяців тому український співак Святослав Вакарчук заявив про своє розлучення з дружиною, однак запевнив, що вони з Лялею залишаться близькими людьми.

Про це артист розповів на особистій сторінці в соціальній мережі Фейсбук. Він висловив подяку вже екс-дружині за більш ніж двадцять спільно прожитих років і доньку Діану.

Інша жінка

Святослав Вакарчук
Святослав Вакарчук

Поговорюють, що новій обраниці співака близько 40 років, вони разом кілька місяців. Ляля розставання переживає важко, і навіть потрапила до лікарні. А ось оточення музиканта каже, що таким піднесеним давно його не бачили. Це пояснює, навіщо лідер “Океану Ельзи” повідомив про розставання в соцмережах, хоча такі особисті пости не в його правилах.

Знову разом

Однак, серйозні зміни в особистому житті артиста не могли не відобразитися на його кар’єрі, про яку певний час не було чутно ніяких новин. Зараз лідер музичного гурту знову в строю.

Нещодавно він повідомив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, що знаходиться на зйомках кліпу.

На фотографії він постав з колегою та підписав її наступним чином: “Знову разом”. Співак знаходиться у файному місті Львів та активно ділиться враженнями від маленької робочої подорожі. Однак, неможливо не помітити велику кількість невдоволених діяльністю Святослава Вакарчука у коментарях під його публікацією.

Аудиторія кепсько сприйняла його раптову заяву про закінчення політичної кар’єри, а також інші зміни в його житті, що відбулися у короткі строки. Що з цього вийде буде видно у майбутньому.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини