Євген Кошовий вивів у світ усю свою родину – дружину та двох дітей: 13-річна дочка виглядає на 20 (ФОТО)

Один з ключових акторів "Вечірнього кварталу" Євген Кошовий вийшов в світ у супроводі своїх коханих жінок – дружини і двох дочок.

Євген Кошовий ніколи не робив таємниці з того, що він одружений. Узами шлюбу гуморист пов’язав себе на самому піку популярності. Його обраницею стала в минулому танцівниця, а нині дизайнерка Ксенія. За словами кварталівця, як такого знайомства у них не було:

“Ми сиділи один навпроти одного за столом і мовчали. З відкритим ротом я дивився на Ксенію, тому що закохався з першого погляду. На той момент я вже був відомим, але для неї це нічого не значило”, – розповідав Євген в інтерв’ю.

Євген та Ксенія Кошові
Євген та Ксенія Кошові

Весілля обійшлося молодятам в 15 тисяч доларів і потрапило в трійку найдорожчих весіль зірок шоу-бізнесу у 2007 році. При цьому закохані позичали гроші у “Кварталу”. Частину боргу вони віддали одразу ж після одруження, оскільки більшість подарунків були в грошовому еквіваленті.

Заміж за Євгена Кошового Ксенія виходила, знаходячись на другому місяці вагітності. Незабаром у них народилася дочка Варвара. Вона вже щосили підкорює телебачення і намагається всього досягати без впливу прізвища знаменитого батька. У 2014-му у пари з’явилася ще одна дівчинка, яку вони назвали Серафімою. Дівчинка на блакитних екранах поки не світилася, зате у світ з батьками виходила неодноразово.

Родина Євгена Кошового
Родина Євгена Кошового

Ось і на цей раз Кошовий прийшов на презентацію першого повнометражного мультфільму від студії “Квартал 95” під навою “Гуллівер повертається” разом зі своєю родиною. Їхні фото вже з’явилися в Інстаграмі Ксенії.

Коментатори відзначили, що Варвара помітно подорослішала, з чим важко сперечатися:

  • “Невже Варя така доросла! Квіточка розкривається”;
  • “Які ви гарні! Чудова сім’я!”;
  • “Чому Варя у 13 виглядає на 20? А я у свої 25 максимум на 15”;
  • “Ось же “фірмові” дівчатка! Не переплутаєш, чиї діти”;
  • “Варя, звичайно, мамуліна копія, просто красуня”.
Коментарі користувачів мережі
Коментарі користувачів мережі

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини