Руслана Лижичко стала поборником з онкохворобою, але не поступилась принципами: пробігла містом заради фанів

Руслана Лижичко показала свою силу духу під час марафону.

Руслана Лижичко відома в Україні не тільки, як талановита виконавиця та велика патріотка, але і як громадянка з активною соціальною позицією. Вона завжди готова говорити про проблеми та шукати шляхи їх вирішення. Це стосується як державних питань, так і особистих.

Рак шлунку

Нещодавно співачка опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram повідомлення про те, що її хороший друг та член команди захворів на рак шлунку.

На даний момент чоловік вже не може виступати поруч з артисткою, але вона продовжувала його підтримувати навіть перебуваючи на сцені. Свій виступ, яким вона поділилася в соціальних мережах, вони з її командою присвятили саме йому.

Забіг у Шостці

А через декілька днів на сторінці зірки з’явилася ще одна публікація, але в цей раз вона присвятила її екологічній проблемі. Руслана завітала у всім добре знайоме українське місто Шостка та пробігла марафон, який був присвячений питанням екології.

Зірка при цьому віддала належне містечку, яке вже давно прославилося на Україні. Варто відмітити, що її схвильованість природними проблемами в Україні не просто слова — співачка проживає у повністю екологічному домі, який споживає енергію світла та вітру. Будинок став свого роду сенсацією для української аудиторії, які не припиняють його фотографувати та розповідати про нього своїм читачам.

Не дивлячись на особисті про проблеми, Руслана Лижичко не припиняє допомагати іншим. Нагадуємо, що вона досі мріє стати мамою.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини