Родина Дзідзьо і Славії возз’єднується? Співачка отримала в подарунок елітну квартиру і зізналася, що любить

Колишня дружина відомого артиста Дзідзьо на цей раз дійсно вразила фанатів.

Весною цього року в українському шоу-бізнесі програмі в скандал, який був пов’язаний з розлученням Дзідзьо та його дружини Ярослави, з якою він прожив 20 років. Жінка не скупилася на деталі особистого життя та розповідала у ряді інтерв’ю про проблеми, які виникли між нею та артистом. До скандалу була також долучена Ольга Цибульська, яка серед аудиторії вважається коханкою виконавця. Втім, це інформація так і не отримала підтвердження.

Колишня дружина Дзідзьо зізналася йому у коханні

Не так давно на особистій сторінці співачки в соціальній мережі Instagram з’явилася публікація, у якій вона презентувала свою нову композицію. Пісня була присвячена її взаєминам з Михайлом (Дзідзьо).

На відміну від першого треку, який наробив шуму серед фанатів її колишнього чоловіка, у цей раз Ярослава зізнавалася йому у коханні.

Цікаво, що презентація пісні прийшлася якраз на період, коли жінка отримала ударунок елітну квартиру від екс-коханого. Здається, тепер між колишнім подружжям настала ідилія, і хто зна, можливо Дзідзьо поверне Ярославу в сім’ю.

Відзначимо, що співак давно говорив про те, що доведе колишній дружині та усім іншим, що він є порядною людиною. Про це мова зайшла одразу після того, як журналісти запитала його про розподіл майна. Після тривалого мовчання у вересні стало відомо про літні апартаменти на березі озера, які перейшли до рук Ярослави. Артистка публічно подякувала Дзідзьо та поділилася своїми враженнями від сюрпризу.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини