Як виглядають попередні дружини чоловіка Марічки Падалко: красуні, яких телеведуча вже не перевершить

У Єгора Соболєва доволі таємниче минуле, але колишніх дружин сховати вкрай важко.

Коли відома українська телеведуча Марічка Падалко вперше розповідала про історію знайомства з Єгором Соболєвим, вона впустила безліч деталей. Наприклад, що за спиною її майбутнього благовірного вже було розлучення. Це при тому, що зірка не приховувала того факту, що зустрічалась з одруженим.

Марічко Падалко та Єгор Соболєв з дітьми
Марічко Падалко та Єгор Соболєв з дітьми

Сам Єгор також ані слова не казав про свою першу дружину. Деякі представники преси вважають, що політик зайняв таку позицію через те, що одружився заради громадянства.

Колишні дружини Єгора Соболєва

Так, вперше Єгор одружився ще тоді, коли був громадянином Російської Федерації. Шлюб був укладений у 2003 році, але незрозуміло з яких причин був розірваний. За паспортними даними, які були злиті у мережу невідомимою особою, вказано ім’я Анни Цуканової.

Єгор Соболєв та Анна Цуканова

Другою дружиною Єгора стала Катерина Зорькіна, яка народила йому доньку Алісу. Родина веде непублічний образ життя, тому фотографій другої дружини та первістка політика у мережі немає.

А зараз Марічка Падалко та Єгор Соболєв мають трьох спільних дітей. Сім’я живе на квартирі у телеведучої, але у політика також є два будинки. Усе майно сім’ї задеклароване, і телеведуча постійно говорить про те, що усі її фанати можуть поцікавитися їхніми статками і у достовіритися у тому, що все чисто.

Марічка Падалко з родиною
Марічка Падалко з родиною

Зіркове подружжя є активними користувачами соціальних мереж і постійно діляться сімейними знімками в Інстаграм та на Фейсбук. Це дає можливість шанувальникам телеведучої дізнатися її з зовсім іншої сторони.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини