Слава Камінська показала у чому проводить відпустку

Співачка Слава Камінська часто хизується різними образами. Цього разу солістка «НеАнгелів» показала у чому проводить відпустку.

Зараз зірка українського шоу-бізнесу відпосиває у Єгипті на курорті Шарм-Ель-Шейх. Щоб трохи порадувати підписників співачка засвітила два луки з відпустки.

На одному знімку Слава Камінська позує у готельному номері. Вона вдягнена у кислотно-жовту майку й асиметричні джинсові шорти. Зірка красується у сонцезахисних окулярах в червоній оправі. Волосся зібране у пучок, а на обличчі присутній ненав’язливий макіяж. У підписі під світлиною солістка «НеАнгелів» написала, що за час відпочинку вже забула як це працювати і після 6-годинної зйомки на спеці вона відключилася в номері. Окрім того зірка зауважила, що кайфово роти те, що подобається.

Прихильники співачки відмітили під світлиною, що співачка має чудовий вигляд і побажали своїй улюблениці гарного відпочинку. Дехто висловив захоплення працелюбністю співачки, яка «працює навіть на відпочинку».

Проте одним образом Слава Камінська не обмежилася і виклала ще один знімок у іншому вбранні. На другій світлині зірка позує у чорній сукні на тоненьких бретельках з відвертим декольте. Цього разу Слава Камінська обрала окуляри в коричневій оправі. Волосся зібрала ззаду у низький хвіст, випустивши передні пасма. У підписі під знімком зірка написала довгий роздум на тему того, що потрібно, в першу чергу, кайфувати від себе, а якщо кайфуєш від себе, то кайфуєш від усього.

 

Підписники співачки не оминули увагою світлину зірки, написавши багато теплих слів співачки. Дехто з підписників написав відверто, що «поки не дізналася Історію шлюбу і розлучення, думала звичайна собі співачка.. а ні, ти крута!! Сильна і вольова жінка!!», «Слава, знаєте чому ви класна) тому що відверта. Мені так складно знайти в житті відвертих людей, які не боятися будь-яких своїх станів». Дехто з прихильників подякував за такий допис, зауваживши, що саме цього зараз не вистачало в житті.Нагадаємо, що рік тому співачка Слава Камінська розлучилася з чоловіком Едгаром Камінським, а недавно оголосила про новий роман. Про нового обранця солістка «НеАнгелів» нічого не розповідає і не показує його на публіці.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини