Надія Мейхер вперше показала своїх дітей разом: таємно виростила красеня-сина і двох дочок-принцес (ФОТО)

Українська співачка та екс-солістка тріо "ВІА Гра" Надія Мейхер є багатодітною мамою, а її найстаршій дитині вже 19.

Надію Мейхер вважають найпривабливішою учасницею відомого жіночого тріо. Однак це не єдине її досягнення. Вона знімається у кіно, співає оперу, а ще зірка реалізувалася як любляча дружина і турботлива матір трьох дітей, яких, до речі, практично ніколи не показує публіці.

З “ВІА Гри” Надія вперше пішла на самому піку популярності, коли їй було 20. Причиною цього рішення стала вагітність виконавиці. У 2002 році Мейхер народила свого первістка Ігора, проте навіть після появи сина на світ вона не розкрила ім’я батька дитини. Лише через багато років знаменитість зізналася, що ним є бізнесмен Олександр Лищенко. Вона так і не стала його дружиною, а прожила пара разом зовсім недовго.

19-річний Ігор виріс справжнім красенем. Хлопець захоплюється кіберспортом, поєднуючи це з навчанням на факультеті психології.

Надія Мейхер зі своїм сином
Надія Мейхер зі своїм сином

В 2008-му Надія познайомилася з російським бізнесменом Михайлом Уржумцевим, якому у 2012-му народила доньку Анну. Лише через 2 роки після її народження батьки офіційно зареєстрували стосунки. Закохані без зайвої уваги та шуму розписалися у київському РАГСі, а незабаром після весілля Мейхер і Уржумцев дізналися, що скоро їхня родина стане ще більшою – в 2015-му у них народилася друга донечка Марія.

Н
Надія Мейхер та Михайло Уржумцев

Вперше зірка вивела дівчаток з тіні під час участі в “Танцях з зірками 2020”. З ними вона вийшла на паркет та виконала чутливий танцювальний номер.

Доньки Надії Мейхер
Доньки Надії Мейхер

Усіх трьох дітей разом Мейхер майже ніколи не показує, але одного разу в своїх Інста-сторіз співачка це таки сталося. Щоправда, ніхто з них тоді не дивився в камеру.

Троє дітей Надії Мейхер
Троє дітей Надії Мейхер

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини