Аліна Гросу розпочала стосунки з Полянським, перебуваючи у шлюбі: розповідала казки про невірність чоловіка?

З'явилася інформація, згідно якої Аліна Гросу не була жертвою у стосунках з колишнім чоловіком.

Після розлучення Аліни Гросу та Олександра Комкова співачка не соромилася і розповідала журналістам про усі проблеми, з якими їй довелося зіштовхнутися у шлюбі. Можливо на цей крок вона пішла через те, що їхній союз з юним хлопцем протривав рекордно маленький проміжок часу для українського шоу-бізнесу — півроку.

Аліна Гросу і Олександр Комков
Аліна Гросу і Олександр Комков

Одразу після завершення стосунків з Олександром співачка розповіла, що причиною розлучення стала невірність хлопця. Мовляв, покинув її заради жінки, яка була набагато старша за нього. До цих слів додалися натяки на те, що хлопець був альфонсом. Нібито і весілля погуляли за рахунок батьків Аліни, і жили не на фінанси Комкова. Колишній чоловік артистки не збирався спростовувати цих новин.

Друг Комкова розповів іншу правду

Вочевидь близьке оточення хлопця не витримало подібних речей, і друг Олександра вступився за нього перед пресою. Телевізійний продюсер Дмитро Ебаноідзе, який був свідком на весіллі Гросу і Комкова, стверджує, що співачка багато чого приховала.

Олександр Комков на другий день після весілля. Справа від нього — його друг Ебаноїдзе

Наприклад, той факт, що Олександр Комков — непростий хлопець, а московський бізнесмен, який заробив капітал в сфері IT. Більш того, він суттєво інвестував у кар’єру молодої дружини.

Чи була зрада зі сторони Аліни?

Він також натякнув на її можливий роман з середнім актором під час шлюбу з Комковим.

“Їй приписують роман із середнім актором, який брав участь в її кліпах, коли вона ще була не вільна. У кліпах з тактильними контактами. І буде зніматися у нього в кіно. Диму, як ми знаємо, без вогню не буває”, – зазначив Ебаноідзе.

При цьому можливість і зради зі сторони Олександра він, звісно, повністю заперечує.

реклама

Поділіться статтею

Церковне свято 27 жовтня

Церковне свято 27 жовтня: що можна і не можна робити на Юхима Благочестивого – традиції, прикмети

Свято 27 жовтня згадує дивовижного святого. До нього приходили цілі групи паломників, а церква вшановує пам'ять і досі. Наші пращури попри торжество все одно працювали, але знали, як робити це так, аби не розгнівати Господа. Дізнайтеся і ви все про день Юхима Благочестивого.
Як виглядають дорослі красуні-доньки Олени Мозгової

Колишня Олександра Пономарьова Олена Мозгова показала рідкісне фото доньок-красунь: “Такі дорослі дівчатка”

Продюсерка та донька заслуженого артистам Миколи Мозгового Олена показала рідкісне фото своїх двох доньок. Жінка виховує трьох дівчат, яких народила від різних чоловіків. Старшій Зої — 26 рік, а молодшій Соломійці — усього шість. Тим не менш дівчата підтримують тісний зв'язок.
Церковне свято 27 жовтня

Церковне свято 27 жовтня: що можна і не можна робити на святої Параскеви – традиції, прикмети

Свята Параскева була надзвичайною вірянкою. Вона все життя працювала над тим, аби зміцнити дух. Це дратувало язичників, які не бажали бачити сильну доньку Христову поруч. Дізнайтеся, чому сьогодні кожному необхідно вшанувати світлу пам'ять прадавньої вірянки.
Як виглядають дружина та син Олександра Пікалова

Як виглядають дружина та син Олександра Пікалова з “Кварталу”, від яких він йде: причини розлучення та негараздів у сім’ї

Олександр Пікалов — актор студії "Квартал 95". Чоловік став широковідомим для українського глядача як головний пародист політика Віктора Януковича. Декілька років тому Пікалов став продюсером "Жіночого кварталу", а нещодавно посів тренерське крісло в проєкті "Ліга сміху".
Юрій Горбунов і Катя Осадча

Вагітна Катя Осадча засвітила круглий животик на дизайнерському показі: наряди пасуватимуть майбутній мамі

Катерина Осадча разом зі своїм другом, дизайнером Андре Таном, випустила нову колекцію одягу, яку презентувала на днях. На модному заході в Києві зібрався увесь український бомонд: на прем'єру до дружини прийшов і чоловік телеведучої - шоумен Юрій Горбунов.

Популярне

Останні новини