Ведучий “Битви екстрасенсів” Павло Костіцин зізнався у почуттях до заміжньої Насті Приходько: “Рідна душа”

Ведучий наймістичніших шоу на вітчизняному телебаченні "Битва екстрасенсів" та "Містичні історії" Павло Костіцин вперше за довгий час зважився на відверте інтерв'ю. Шоумен розповів про особисте життя та про міцну дружбу зі співачкою Анастасією Приходько, яку вважає рідною душею.

Павло Костіцин став справжньою зіркою шоу “Битва екстрасенсів”, він був незмінним ведучим програми протягом чотирнадцяти років і продовжує асоціюватися в телеглядачів саме з цим проєктом. Хоча Павло активно працює й в інших сферах — знімається в кіно та мюзиклах, працює на концертах і кооперативах, а рік тому став зіркою шоу “Маска”, де показав себе як відмінний артист.

Павло Костіцин на шоу Маска
Павло Костіцин на шоу Маска

Таким же таємничим і загадковим, як проєкти, в яких працює ведучий, залишається його особисте життя. В інтернеті практично неможливо знайти інформацію про сім’ю або стосунки 46-річного Костіцина.

Не дивлячись на те, що шоумен не дозволяє журналістам торкатися теми особистого, чи не вперше в житті він погодився трохи привідкрити завісу своїх таємниць. Зараз Павло вже декілька років живе з коханою жінкою, ім’я якої він відмовляється називати. Ведучий почувається абсолютно щасливим, хоча перед цим у нього був гіркий досвід у коханні.

Павло Костіцин зізнався у почуттях до заміжньої Приходько
Павло Костіцин зізнався у почуттях до заміжньої Приходько

Костіцин зізнався, що перші серйозні стосунки у нього з’явилися в 24 роки. Проте через шість років спільного життя дружина пішла від нього. Звинувачує в її вчинку Павло лише себе самого. За його словами, він тотально контролював жінку та був майже тираном. Проте зараз він надзвичайно щасливий.

Окрім коханої в нього є близька подруга — Анастасія Приходько. Артистку чоловік називає рідною душею й зізнається, що це вперше, коли він захотів познайомитися з колегою самостійно, хоча до цього вони ніколи не спілкувалися.

Павло Костіцин зізнався у почуттях до заміжньої Приходько
Павло Костіцин зізнався у почуттях до заміжньої Приходько

Телеведучий розповів, що бачаться з Анастасією не часто, проте це завжди приємні та теплі зустрічі, адже вони завжди можуть знайти спільну мову.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини