Як виглядає перша дружина Олега Винника, якого підозрюють у шлюбі з Таюне: білявка з вишуканим смаком

Улюбленець жінок Олег Винник не дає жодних коментарів з приводу особистого життя, намагаючись зробити з нього таємницю. Втім, сховати абсолютно всі факти, особливо зірці такої величини – задачка не з простих. У статті зібрано все, що відомо про першу дружину Винника.

Повелитель вовчиць, так називають артиста, створив собі сценічний образ справжнього серцеїда, у який статус сім’янина зовсім не вписується. Тим не менш, виявилося, що він насправді сімейна людина, і його серце давно зайняте.

Першою дружиною Олега Винника вважається його бек-вокалістка Таюне, вона ж Таїсія Сватко. Майбутнє подружжя познайомилося в юності у музичному училищі. Це підтвердив один з колишніх викладачів виконавців, який розповів, що майже з самого початку навчання Олег оточив своєю увагою найскромнішу дівчину на курсі. Нею і стала Тая.

Молоді Олег Винник і Таюне за часів навчання в музичному коледжі
Молоді Олег Винник і Таюне за часів навчання в музичному коледжі

Це було для кожного з них першим справжнім коханням, котре вони змогли зберегти до сьогодні. Одружилися Таюне і Винник тоді ж у молодості. Весілля було пишним, гуляли двома селами, а трохи згодом Олегу довелося поїхати на заробітки за кордон, у Німеччину, куди він вирушив разом з дружиною.

Там майбутній артист хотів заробити гроші матері на операцію по зору, і йому це вдалося. Згодом, маючи неабиякий співочий талант, Винник з простого заробітчанина вибився в зірки – він отримав головну роль в одному з найпопулярніших та водночас найскладніших мюзиклів “Знедолені”. Таїсія тим часом народила коханому сина, який зараз будує спортивну кар’єру.

Олег Винник і Таюне
Перша дружина Олега Винника Таюне

Пізніше Олег прийняв рішення повернутися на Батьківщину, аби співати для українців. Як любляча і вірна дружина, Таюне поїхала за ним та стала його бек-вокалісткою. З того самого моменту на усіх концертах вони нерозлучні. Також співак пише сольні пісні для Сватко, які заворожують слухачів своєю лірикою. І хоча вона має всі можливості для того, щоб стати самостійною співачкою, виходити з тіні чоловіка не збирається.

Шанувальники сподіваються, що історія кохання цієї зіркової пари триватиме вічно, а перша дружина Винника Таюне так і залишиться його єдиною. Більше цікавого про повелителя вовчиць на YouTube-каналі “Одна минута”:

реклама

Поділіться статтею

Камалія проміняла одного дідуся на іншого

Камалія проміняла одного дідуся на іншого: мільярдер Мохаммад Захур поступився своїм місцем Поплавському

Популярна українська співачка Камалія вже давно крутиться у світських колах і спілкується в основному з артистами та бізнесменами. Її чоловік половину часу знаходиться за кордоном, а виходити на світське заходи доводиться самотужки. На щастя, у вітчизняному шоу-бізнесі повно кавалерів, які залюбки складають компанію дамам.
Велике кохання Наталії Могилевської

Велике кохання Могилевської, яке затьмарило усіх її чоловіків: придбала житло по сусідству і цілувала п’яти

Наталія Могилевська — розкішна жінка, у якої маса залицяльників. Її шлюб тривалістю у рік, був зруйнований через різні погляди співачки та її обранця на вірність та принциповість, але навіть після невдалого досвіду шлюбного життя, вона змогла зустріти гідну людину, яка досі вважається її найбільшим коханням.

Володимир Кличко розважається з мільйонеркою в Києві, поки його колишня Хейден на дні — усі подробиці

Володимир Кличко не тільки успішний спортсмен та бізнесмен, але і завидний наречений. Після його розриву з американкою Хейден, серце чоловіка залишилося вільним, і претенденток на нього без сумніву купа. Втім, не кожній пощастить хоча б побачити холостяка вживу.
Вагітна Настя Каменських обхопила руками живіт

Вагітна Настя Каменських у сукні з яскравого целофану обхопила руками живіт: “Буде поповнення. Буде двійня”

Відома українська співачка Настя Каменських виступає на вітчизняній естраді близько 14 років. І половину з них інтригує аудиторію можливою вагітністю, яка все ніяк не настає. Зміни у фігурі співачки наштовхують фанатів га думку про її положення, але чи насправді це фантазії?
Тоня Матвієнко показала, як живе її батько

“Шкода, що немає місця в родині”: Тоня Матвієнко показала, як живе її батько після розриву з Ніною Матвієнко

Не так давно стало відомого, що Ніна Митрофанівна розірвала стосунки зі своїм чоловіком після десятків років спільного життя. Зараз велика родина обходиться без голови, який живе та малює на дачі. Нещодавно Тоня Матвієнко показала, як зараз живе її батько.

Популярне

Останні новини