Як виглядає перша дружина Олега Винника, якого підозрюють у шлюбі з Таюне: білявка з вишуканим смаком

Улюбленець жінок Олег Винник не дає жодних коментарів з приводу особистого життя, намагаючись зробити з нього таємницю. Втім, сховати абсолютно всі факти, особливо зірці такої величини – задачка не з простих. У статті зібрано все, що відомо про першу дружину Винника.

Повелитель вовчиць, так називають артиста, створив собі сценічний образ справжнього серцеїда, у який статус сім’янина зовсім не вписується. Тим не менш, виявилося, що він насправді сімейна людина, і його серце давно зайняте.

Першою дружиною Олега Винника вважається його бек-вокалістка Таюне, вона ж Таїсія Сватко. Майбутнє подружжя познайомилося в юності у музичному училищі. Це підтвердив один з колишніх викладачів виконавців, який розповів, що майже з самого початку навчання Олег оточив своєю увагою найскромнішу дівчину на курсі. Нею і стала Тая.

Молоді Олег Винник і Таюне за часів навчання в музичному коледжі
Молоді Олег Винник і Таюне за часів навчання в музичному коледжі

Це було для кожного з них першим справжнім коханням, котре вони змогли зберегти до сьогодні. Одружилися Таюне і Винник тоді ж у молодості. Весілля було пишним, гуляли двома селами, а трохи згодом Олегу довелося поїхати на заробітки за кордон, у Німеччину, куди він вирушив разом з дружиною.

Там майбутній артист хотів заробити гроші матері на операцію по зору, і йому це вдалося. Згодом, маючи неабиякий співочий талант, Винник з простого заробітчанина вибився в зірки – він отримав головну роль в одному з найпопулярніших та водночас найскладніших мюзиклів “Знедолені”. Таїсія тим часом народила коханому сина, який зараз будує спортивну кар’єру.

Олег Винник і Таюне
Перша дружина Олега Винника Таюне

Пізніше Олег прийняв рішення повернутися на Батьківщину, аби співати для українців. Як любляча і вірна дружина, Таюне поїхала за ним та стала його бек-вокалісткою. З того самого моменту на усіх концертах вони нерозлучні. Також співак пише сольні пісні для Сватко, які заворожують слухачів своєю лірикою. І хоча вона має всі можливості для того, щоб стати самостійною співачкою, виходити з тіні чоловіка не збирається.

Шанувальники сподіваються, що історія кохання цієї зіркової пари триватиме вічно, а перша дружина Винника Таюне так і залишиться його єдиною. Більше цікавого про повелителя вовчиць на YouTube-каналі “Одна минута”:

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини