“В нашій родині поповнення”: Неля Шовкопляс повідомила радісну новину та показала перші фото з малюком

Відома українська телеведуча Неля Шовкопляс, разом з якою щоранку прокидаються мільйони українців у програмі "Сніданок з 1+1", несподівано повідомила про поповнення в родині. Зірка поділилася радістю з шанувальниками, не приховуючи свого щастя, та вже показала перші фото з малюком.

Нелі Шовкопляс не перестають приписувати роман зі співведучим по “Сніданку” Єгором Гордєєвим. Немає сумнівів у тому, що вони створили дуже гармонійну екранну пару, але Неля вже давно заміжня за іншим чоловіком.

Зі своїм обранцем знаменитість познайомилася ще у студентстві. Згодом вони взяли шлюб, хоча весілля не грали. Причиною стала вагітність Шовкопляс – закохані дізналися, що скоро стануть батьками двійні. Так у родині телеведучої з’явилися сини Тимофій і Матвій. Однак не лише про них Неля турбується.

Неля Шовкопляс з синами. Обручка ще є
Діти Нелі Шовкопляс

Цього разу зірка опублікувала на власній сторінці в Інстаграм фото з новоявленим членом сім’ї, який ощасливив її своєю появою нещодавно і неочікувано:

“В нашій родині поповнення. Знайомтеся, це ще один красунчик, якого підкинуло нам життя! Мої хлопці разом з татом підібрали його напівмертвого в посадці під Рівним. Привезли кошеня, яке від знесилення та переохолодження навіть рухались не могло. Просто лежало, очі не реагують, тільки видно, що ще дихає і все… Я думала, посивію, поки вони були в дорозі. Але довезли, наш ветеринар оглянув його, зробив уколи і сказав відігріти на грільці. Але, якщо чесно, навіть він не вірив, що воно оживе”, – пише Неля.

Після поповнення в родині Неля Шовкопляс показала перші фото з малюком
Після поповнення в родині Неля Шовкопляс показала перші фото з малюком

Лікар дав сімейству такі прогнози – якщо кошенятко доживе до ранку і прийде до тями, то шанс є. На щастя, все склалося якнайкраще:

“Як бачите, дожило, вижило і вже за тиждень набрало аж 400 грамів ваги! Мале – класне, пухнасте, мурчить, як трактор, і дуже ніжне! Звичайно, діти захотіли, щоб воно залишилось у  нас! Ніякого притулку, прохання: “Мама, тільки не віддавай і не відвозь до бабусі! Воно вже наше”, і тотальна любов. Вони таскають його з собою усюди, сплять з ним, деруться за нього, і всі сусідські пацани друзі малих приходять з ним погратися! Так що тепер в нас ще +1 кіт! Я все ж таки мабуть кошатниця! Правдв ім’я йому ще не дали. Нічого поки не клеїться до нього”, – завершила свою історію Шовкопляс.

Неля Шовкопляс розповіла про поповнення в родині

Коментатори привітали Нелю з поповненням, а також висловили захват від того, яке у неї та її хлопців добре серце.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.