Де живе єдиний онук Софії Ротару? Юний спадкоємець має триповерхові хороми з дерев’яною верандою

У легендарної української виконавиці є лише двоє онуків, які були названі на честь бабусі та дідуся — Софія і Анатолій. Молоді люди виховувалися та отримували освіту у найкращих закладах, і зараз є представниками золотої молоді. Де живе наймолодший спадкоємець сім'ї?

На початку своєї кар’єри відома українська співачка Софія Ротару народила єдиного сина Руслана. Він, оженившись на дівчині Світлані, подарував мамі двох онуків – Соню і Анатолія. Чоловік настільки поважає і любить батьків, що вирішив дати своїм дітям їх імена. Діти отримали прекрасне виховання і найпрестижнішу освіту. Завдяки багатствам і славі, вони можуть собі дозволити займатися улюбленою справою і жити там, де заманеться.

Де живе єдиний онук Софії Ротару?

Софія Ротару поруч з онуками
Де живе онук Софії Ротару

Тривалий час Соня і Толік Євдокименки вчилися і проживали у Великобританії. Згодом, їх дороги розійшлися. Дівчина переїхала до Нью-Йорку, а її брат повернувся в рідну Україну. Нещодавно їхня двоюрідна бабуся Ауріка Ротару давала інтерв’ю, у якому і розповіла, що зараз Примадонна українського шоу-бізнесу проживає разом з сином, невісткою та онуком, який завершив навчання.

Де живе онук Софії Ротару

Тож Анатолій, як з’ясувалося, не шукав собі інше житло, а насолоджується компанією своєї сім’ї. Варто відмітити, що будинок артистки в Конча-Заспі величезний, у три поверхи, з дерев’яною терасою, басейном, садом та іншими лакшері атрибутами.

Де живе онук Софії Ротару

При цьому молода людина намагається не світитися в особняку, наче нічого і не змінювалося. Тепер він присвятив себе створенню музики і виступає перед публікою, в якості ді-джею. Зіркова бабуся його всіляко підтримує та рекламує на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм. Тісний зв’язок родичів помітний неозброєним оком, адже не дарма вони говорять про високі стандарти до сімейного життя.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини