“Морально не витримую”: Неля Шовкопляс полишила “1+1” – невже роман з Єгором Гордєєвим вимотав зірку?

Неля Шовкопляс яскрава та популярна ведуча. Вона полюбилася глядачам за невимушеність характеру, простоту і професіоналізм. Та навіть такі позитивчики, як Неля сумують у непрості періоди. Своїми переживаннями артистка поділилася у сторіз в Інстаграмі.

У кадрі вона завжди усміхнена та креативна. Шовкопляс справляє враження миловидної дівчини-сусідки, яка зазирнула на чай. Та, виявляється, зараз переживає знаменитість непростий період. У сторіз вона поскаржилася, що відчуває велику напругу і через неї навіть дозволяє собі плакати.

Неля Шовкопляс полишила “1+1” – невже роман з Єгором Гордєєвим вимотав зірку?
“Морально я вже не витримую”, – розповідає Неля, яка навіть не мала сил та настрою зробити собі макіяж.
Неля Шовкопляс полишила “1+1” – невже роман з Єгором Гордєєвим вимотав зірку?
“Втомилася емоційно”, – підсумувала зірка.
Ведуча поскаржилася, що шалений ритм життя, напружений графік вимотали її. Втім втома не фізична, а емоційна. Зірка хоче зупинитися та переосмислити все.
Дійсно, якщо подивитися на минуле знаменитості, то ми побачимо невтомний шлях до телевізійного Олімпу: спершу зміна професії, непросте навчання, потім суцільні зйомки та практика. До всього цього, Шовкопляс мала поратися з малюками – у неї двійко хлопчиків.

Що відомо про роман Нелі Шовкопляс та Єгора Гордєєва?

Цих колег часто підозрюють у тому, що вони мають далеко неробочі формальні стосунки. У відмовки обох не вірять, адже бачать, як турботливо ставиться неодружений ведучий до Нелі. У її перший робочий день навіть поїхав забирати її на зйомку на своїй автівці, а спільні святкові світлини, де зірки обіймаються не лишили байдужим нікого.
Та сама Шовкопляс переконує, що вже має обранця, якому подарувала двох чудових діток. Гордєєв же не поспішає одружуватися, адже його влаштовує теперішній холостяцький спосіб життя. Відомо, що тривалий час шоумен багато працював, аби заробити на власну квартиру. Втім, після придбання апартаментів, вирішив не сидіти на одному місці й почав подорожувати.
реклама

Поділіться статтею

Стало відомо, чим насправді хворіє Андрій Данилко

Стало відомо, чим насправді хворіє Андрій Данилко: “Лікарі буквально рятували його життя”

Популярний український виконавець Андрій Данилко пройшов через непрості випробування на шляху до слави. Реакція публіки на відомий хіт та безкінечні цькування призвели до того, що в артиста виникли проблеми зі здоров'ям. І хоча він заперечує це, його оточення вже викрило правду.
Сергій Притула зізнався, що є батьком старшої доньки Ольги Фреймут

“Донька Ольги Фреймут називає мене татом”: Притула заявив про своє батьківство і отримав запит на аліменти

Стосунки Сергія Притули та Ольги Фреймут завжди нагадували дещо середнє між ненавистю та коханням. Зіркам так і не вдалося побудувати здорові відносини, але відголоски спільного минулого бувають доволі гучними та настирливими. Як, наприклад, заява Сергія Притули про його батьківство.
Влад Яма повідомив, що в нього з'явився маленький синочок

Влад Яма повідомив, що в нього з’явився маленький синочок та показав малюка: “Вчора я став батьком”

Не так давно Влад Яма ділився своїми мріями стати знову батьком. Але хореограф хоча і мріяв про дівчинку, появі хлопчика він також дуже радий. Нещодавно він сповістив, що знову став батьком, але хрещеним. Хто саме запросив зірку стати янголом-охоронцем для свого нащадка, дізнайтеся в статті.
Олександр Еллерт похизувався обручкою

Олександр Еллерт похизувався обручкою з діамантом з романтичною передісторією: “Колечко для Ксю”

Не дивлячись на те, що Ксенія Мішина та Олександр Еллерт вже давно не разом, аудиторія не припиняє вірити, що у пари налагодяться стосунки. І не без причини. Акторка та гуморист постійно підживлюють плітки про воз'єднання публікаціями Instagram. Що сталося на цей раз?
Репяхова шкодує, що вибачалася перед покійним сином співака Павлом і його мамою

Молода дружина Віктора Павліка шкодує, що вибачалася перед покійним сином співака Павлом і його мамою

Стосунки між третьою та четвертою дружинами Віктора Павліка як ніколи сильно загострилися наприкінці 2021-го. Катерина готується позивати до суду на жінку за публічні образливі вислови, а також підключає кіберполіцію, щоб дізнатися, хто намагається знищити її бізнес в Instagram.

Популярне

Останні новини