Життя розбилося на частини: як змінилася Алла Мазур після того, як дізналася про свій діагноз — рак

Зірці плюсів Аллі Мазур довелося пройти через страшне випробування, яке по силах зовсім не кожному. Телеведуча вижила у боротьбі з онкозахворюванням і тепер перед нами постала зовсім інша Алла, яка не боїться коротких зачісок і готова говорити про відверті речі.

Про страшний діагноз Алли Мазур глядачі тривалий час здогадувалися. Телеведуча почала з’являтися на телебаченні у перуках, що, звісно, не могло приховатися від аудиторії.

Як змінилася Алла Мазур після того, як дізналася про свій діагноз

Плітки про рак швидко розповзлися і зірка, побачивши реакцію аудиторії, наважилася зробити крок, який її жахливо лякав.

Як змінилася Алла Мазур після того, як дізналася про свій діагноз

Алла більше не могла приховувати, що бореться за своє здоров’я з раком молочної залози. Зізнатися у тому, що її життя у небезпеці для неї було найважчим. Після того, як вона дізналася про ремісію, вона змогла говорити про це набагато спокійніше.

Стрижка подовжений боб на Аллі Мазур
Як змінилася Алла Мазур після того, як дізналася про свій діагноз

Так, телеведуча не приховує, що стрес не давав їй визнати безвихідь, у яку вона потрапила. Жінка боролась на автоматі. Але навіть ця страшна ситуація допомогла їй подивитися на життя з іншої сторони. Раніше журналістка не могла себе уявити з короткою зачіскою на людях — їй було соромно подумати про те, щоб вийти на публіку лисою. Тепер же жінка розуміє, що це абсолютно нераціональна фобія.

Коли вона лікувалася, вона також зрозуміла, що у людей є великий пробіл у знаннях щодо того, як необхідно підтримувати важкохворих. Так як сама вона боїться побачите жалість в очах інших, то й підтримку приймала важко. Тепер же Алла Мазур вчить інших, які слова необхідно підбирати у розмовах з онкохворих, і як пропонувати свою поміч, щоб не образити і не лякати тих, хто бореться з раком.

реклама

Поділіться статтею

Ольга Фреймут

Оля Фреймут показала, як підросла її донька від Сергія Притули: красуня Злата взагалі не схожа на маму

Ведуча Оля Фреймут поділилася фотографією зі старшою донькою Златою. Дівчинку теледіва народила від першого чоловіка-англійця, з яким познайомилася під час роботи в Лондоні. Зіркова донька зараз активно веде особистий блог, займається танцями і шукає свою майбутню професію.
Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс показали свої почуття всій країні

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс одягли парні костюми та нарешті показали свої почуття всій країні: “Люблю”

Стосунки колег та партнерів по студії Єгора Гордєєва та Нелі Шовкопляс давно інтригують публіку. Деяким глядачам здається, що їхні взаємини занадто близькі, і чоловіку телеведучої є через що хвилюватися. Тим часом, зірки не тільки не звертають увагу на чутки, але і продовжують підживлювати інтригу.
Олександр Пономарьов показав юну фаворитку

Олександр Пономарьов показав юну фаворитку: різниця у віці з дівчиною вражаюча — не менше 30 років

Олександр Пономарьов нечасто демонструє своє життя та його нюанси. Особисте він вважає за краще приховувати від фанатів. Тим більше, що його попередні два шлюби закінчилися доволі скандально. Однак, є деталі, якими він охоче поділиться в соціальній мережі.
Зіркові шлюби з великою різницею у віці

Нерівні зіркові шлюби з великою різницею у віці: Галкін і Пугачова, Павлік і Репяхова, Петросян і Брухунова

0
Нерівні шлюби серед зірок стають вже звичним явищем, адже все частіше в шоу-бізнесі з'являються пари з великою різницею у віці. Відомі люди поєднують свої долі з пасіями значно молодшими за них, і своїм прикладом доводять – коханню кожен вік підвладний.
Як виглядає чоловік Олени Фроляк, якому вона народила двох дітей

Як виглядає чоловік Олени Фроляк: бородатий статний красень з довгим волоссям, якому ведуча народила 2 дітей

0
Відома українська журналістка Олена Фроляк є незмінною ведучою програми "Факти ICTV" протягом багатьох років. Та не лише запаморочливою кар'єрою вона може похвалитися. Поза камерами Олена перетворюється на люблячу дружину і турботливу матір, тож як виглядають її чоловік і діти?

Популярне

Останні новини