Катя Репяхова пограла в Ольгу Фреймут і пройшлася ревізією маєтком фанатів Віктора Павліка: “Що читають”

Історія Катерини Репяхової – це буквально втілення казки про Попелюшку у реальному житті. Юна дівчина з периферії відправилася на концерт кумира і Купідон поєднав їхні серця. Зараз вона стала популярною блогеркою, за життям якої стежить понад 100 тисяч користувачів Інстаграму.

Віктор Павлік і Катя Репяхова
Катя Репяхова пограла в Ольгу Фреймут і пройшлася ревізією маєтком фанатів Віктора Павліка

У сторіз молода дружина Павліка ділиться моментами з життя. Знімає міні-події артистка часто, тому її прихильники звикли були частиною пубуту і розваг знаменитості. Фанати відзначають щирість та простуту характеру обраниці легендарного співака.

“Працюємо у відомих людей”

15 листопада Віктор Павлік виступав на приватній вечірці. Тих, хто запросив артиста на захід зіркове подружжя назвати не захотіло, а ось дім в якому опинились артисти, Катя з радістю показала. Убранство кімнат має сучасний стиль.

Катя Репяхова пограла в Ольгу Фреймут і пройшлася ревізією маєтком фанатів Віктора Павліка

“Працюємо у відомих людей, але в кого, сказати не можу”, – загадково написала обраниця співака.

Слідом Репяхова здивувалася літературі, яку знайшла у господарів дому. Вона висловила захоплення стосовно вибору тематики праці.

Катя Репяхова пограла в Ольгу Фреймут і пройшлася ревізією маєтком фанатів Віктора Павліка

“Що читають успішні люди”, – показала блогерка літературу для саморозвитку, яку знайшла у маєтку.

Чому Катя Репяхова не йде у декрет?

У червні доля подарувала парі чудового синочка Михасика. Дитина росте не по днях, а по годинах і все більше потребує маминої уваги. Втім, в офіційний декрет Катя не йде. Вона продовжує працювати віддалено, а коли потрібна допомога – кличе маму, яка спеціально приїхала з Дніпра до столиці. Так у жінки звільняється кілька годин на себе і свій саморозвиток та кар’єру.

Схожі новини