Дзідзьо розповів про жінку, любов до якої затьмарила його дружину: “Якби я мав можливість з нею поговорити”

Розлучення Дзідзьо та його вже колишньої дружини Ярослави стало сенсацією у вітчизняному шоу-бізнесі. Пара, яка ніколи не потрапляла у жодні скандали стало головною темою для журналістів, глядачів і найвірніших фанатів. З цього моменту виконавець став відкриватися по-іншому.

Майже усі представники преси ставлять колишній дружині Дзідзьо Ярославі Притулі-Хомі одне і те саме питання: чи зраджував Михайло коханій у шлюбі. Ярослава відповісти не може.

Дзідзьо після розлучення зі Славією знайшов собі нову наречену
Дзідзьо розповів про жінку, любов до якої затьмарила його дружину

Ольга Цибульська навідріз заперечує можливий роман з кумом, а Дзідзьо, якщо і говорить про коханих жінок, то точно не про тих, до яких міг стрибати в гречку. У програмі “Зірковий шлях” він розповів про свої ніжні стосунки з бабусею.

Оля Цибульська вирішила поставити крапку в історії батьківства Дзідзьо
Дзідзьо розповів про жінку, любов до якої затьмарила його дружину

Дзідзьо розповів про жінку, любов до якої затьмарила його дружину

Так, в інтерв’ю виконавець згадав, яку роль у його житті відіграла баба Катерина, яка виростила та викохала майбутню зірку.

“Бабця Катерина, вона мене викупала, та викохала піснями тими. Тоді ще інтернету не було, вона просто радіо вмикала. Там було таке маленьке радіо і зошит, на якому було написано “для Михайлика”. І якщо чесно, якщо я зараз мав можливість з нею поговорити, я би їй так багато подякував”, – зізнався артист журналістці в бесіді на честь його Дня народження.

Бабця Катерина — це дружина діда Михайла Хоми, прізвисько якого він і взяв у якості сценічного псевдоніму.

Дзідзьо розповів про жінку, любов до якої затьмарила його дружину. Артист разом з мамою

Зараз артист взагалі намагається дослідити свою генеалогію, розпитує про поведінку предків, зокрема Катерини та дідуся Дзідзьо. А тема з батьком, який помер у віці 37 років взагалі викликає у артиста шквал емоцій, які він не може приховати навіть перед телевізійними камерами.

реклама

Поділіться статтею

Гороскоп на 28 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 28 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, який завадить вам приймати погані рішення

Гороскоп на 28 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє непростий, але хороший день для вас. Усі біди так чи інакше оминатимуть вас стороною та приноситимуть рівно протилежні результати. Не звертайте увагу на не аргументовану критику та зберігайте хороший настрій.
Макс Тарапата емоційно звернувся до Злати Огнєвіч

Тарапата не примирився з рішенням Холостячки? Макс емоційно звернувся до Злати Огнєвіч: “Мені є що сказати”

Цієї п'ятниці Холостячка попрощалася з ще одним учасником, якого вважали головним претендентом на серце Злати Огнєвіч. І хоча батьки співачки та її сестра схвалили хлопця, це не вплинуло на її рішення. Нещодавно екс-учасник висловився щодо свого виліту і привернув увагу артистки.
Стало відомо, чим насправді хворіє Андрій Данилко

Стало відомо, чим насправді хворіє Андрій Данилко: “Лікарі буквально рятували його життя”

Популярний український виконавець Андрій Данилко пройшов через непрості випробування на шляху до слави. Реакція публіки на відомий хіт та безкінечні цькування призвели до того, що в артиста виникли проблеми зі здоров'ям. І хоча він заперечує це, його оточення вже викрило правду.
Сергій Притула зізнався, що є батьком старшої доньки Ольги Фреймут

“Донька Ольги Фреймут називає мене татом”: Притула заявив про своє батьківство і отримав запит на аліменти

Стосунки Сергія Притули та Ольги Фреймут завжди нагадували дещо середнє між ненавистю та коханням. Зіркам так і не вдалося побудувати здорові відносини, але відголоски спільного минулого бувають доволі гучними та настирливими. Як, наприклад, заява Сергія Притули про його батьківство.
Влад Яма повідомив, що в нього з'явився маленький синочок

Влад Яма повідомив, що в нього з’явився маленький синочок та показав малюка: “Вчора я став батьком”

Не так давно Влад Яма ділився своїми мріями стати знову батьком. Але хореограф хоча і мріяв про дівчинку, появі хлопчика він також дуже радий. Нещодавно він сповістив, що знову став батьком, але хрещеним. Хто саме запросив зірку стати янголом-охоронцем для свого нащадка, дізнайтеся в статті.

Популярне

Останні новини