Перший чоловік Алли Пугачової показав фото з весілля в пельменній: Галкіну таку розкіш не переплюнути

Примадонна російської естради Алла Пугачова щаслива у шлюбі з гумористом Максимом Галкіним, який молодший за неї на 27 років. Філіп Кіркоров теж далеко не був ровесником артистки, та не завжди вона обирала собі в кавалери молодих. Старший за Аллу Борисівну її перший чоловік, весілля з яким прогриміло в пельменній.

Зі своїм першим чоловіком Алла Пугачова познайомилася на самому початку кар’єри. Так, у 1969 році ще нікому невідома співачка прийшла влаштовуватися вокалісткою в цирк. Відбір кандидатів проходив в естрадно-цирковому училищі, де на той момент вчився Миколас Орбакас. Молоді люди зіштовхнулися у дверях .

Яскраву Аллу, до якої залицялися всі чоловіки навкруги, звернула увагу на скромного, високого і худощавого Миколаса. Зблизилися вони під час спільної подорожі, коли цирк вирушив на гастролі.

Алла Пугачова в молодості зіграла весілля в пельменній
Алла Пугачова в молодості зіграла весілля в пельменній

Що цікаво, ініціативу у цих стосунках на себе брала Примадонна, бачачи нерішучість та надмірну сором’язливість коханого:

“Сьогодні йдемо робити пропозицію”, – об’явила вона Орбакасу та потягла його знайомитися з батьками.

Весілля в пельменній

Пропрацювавши все літо з цирком на гастролях, пара змогла купити білу сукню нареченої і костюм нареченого. Батьки Пугачової були проти святкування весілля в ресторані. Так вони орендували пельменну, стіл накривали матері молодят, а тато Алли вирішив питання з напоями – дістав три ящики коньяку. Запрошених було 80 гостей.

Весілля Алли Пугачової і Миколаса Орбакаса
Весілля Алли Пугачової і Миколаса Орбакаса

Поповнення в молодій родині сталося через півтора року – на світ з’явилася дочка Христина, хоча батьки настроювалися на сина і заздалегідь купили хлопчачі речі на перший час.

Тріщину шлюб дав після того, як злетіла кар’єра Пугачової. Вона не могла подовгу знаходитися з вдома через щільний гастрольний графік. Вдома постійно виникали скандали, тож у 1973-му Алла і Миколас розвелися. Спочатку Примадонна не давала екс-чоловіку бачитися з донькою, але невдовзі пішла на поступки і змогла налагодити відносини з Орбакасом.

Перший чоловік Алли Пугачової показав фото з весілля в пельменній
Перший чоловік Алли Пугачової показав фото з весілля в пельменній

Про інших чоловіків Алли Борисівни Пугачової дізнавайтеся на YouTube-каналі “Одна минута”:

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини