“Ми намагалися робити дитину”: Дмитро Коляденко зізнався, чому вони так і не одружилися з Білик

Роман українських знаменитостей Ірини Білик та Дмитра Коляденко не був чимось таємним, а в пресі регулярно з'являлися деталі особистого життя пари. І хоча публічність аніяк не заважала обом будувати стосунки, вони все д таки не витримали випробування на міцність.

Український хореограф Дмитро Коляденко, який декілька років перебував у стосунках з талановитою Іриною Білик, зробив нове відверте зізнання про роман зі співачкою. За його словами, він відчував, що їм не судилося бути разом. Про це він розповів у програмі “Зірковий шлях”.

Дмитро Коляденко зізнався, чому вони так і не одружилися з Білик

Діма Коляденко та Ірина Білик
Дмитро Коляденко зізнався, чому вони так і не одружилися з Білик

У кадрі з’явилися архівні інтерв’ю шоумена, у яких він зізнався, що знав — до РАГСу справа не дійде. Мовляв, обидва вже були одружені і в цей раз ставилися до цього питання більш обережно. Хоча бажання одружитися було.

Передчуття підказувало, до нічого з цього не вийде, і не обмануло його. Хоча пара мріяла про дітей та шлюбне життя, Дмитро знав, що всі дії марні. І тим не менш, все одно продовжував розвивати ці стосунки.

Дмитро Коляденко та Ірина Білик
Дмитро Коляденко зізнався, чому вони так і не одружилися з Білик

“Я робив Ірі пропозиції, але я внутрішньо відчував, що у нас не буде весілля. Так, ми намагалися робити дитину, так, ми хотіли… Але я внутрішньо знав, що ми не будемо разом. Ось у мене була чуйка така. Я їй просто робив пропозиції жартома. Я знав, що Іра буде брати обручки, але заміж вона за мене ніколи не вийде”, – зазначив він в ефірі програми.

Парі довелося пройти через нелегкі часи, і хоча розрив був дуже болісним, зараз вони дружать. Дмитро всіляко намагається підтримувати Іру, а вона завжди подасть руку колишньому. У якомусь сенсі їхні дороги все одно не розійшлися. Навіть зараз їх можна побачити разом на заході, як вони мило обмінюються плітками та обнімаються і цілуються, коли вітають одне одного.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини