Як виглядав перший чоловік Таїсії Повалій, який нагородив зірку прізвищем та сином? Небувалий красень

Українська співачка Таїсія Повалій виявилася справжньою серцеїдкою. Виявляється, популярна білявка розміняла 2 шлюби, один з яких приніс омріяну дитину. І хоча життя зірки круто повернулося, подивіться якого красеня свого часу відхопила знаменитість.

Таїсія Повалій. Ця знаменитість філігранно може виконати і народну, і популярну сучасну композицію. Отримавши колосальну фан-базу, зірка сповільнила темпи роботи над сценічним іміджем та кар’єрою. Втім, її особисте життя досі бентежить прихильників. Днями у мережі спливли давні світлини жінки з її першим чоловіком.

Таїсія Повалій та Ігор Ліхута
Таїсія Повалій та Ігор Ліхута

Відомо, що зараз артистка вже не перший рік перебуває у шлюбі з митцем та продюсером Ігорем Ліхутою. Та за часів молодості, її серце підкорив зовсім інший чоловік. Теж з музичної сфери.

Що відомо про першого обранця Таїсії Повалій?

Від нього співачка народила не лише сина, а й успадкувала творче ім’я. Повалій – це прізвище як раз таки Володимира, який взяв зірку у дружини (у дівоцтві вона – Гирявець).

Як виглядав перший чоловік Таїсії Повалій: Володимир – праворуч від нареченої

З ним Таїсія познайомилася під час навчання у музичному училищі. Хоча юна дівчина не думала ні про що лише, окрім навчання, хлопець підкорив її серце. Старший на 6 років, він точно знав, що молода білявка стане його половинкою. Знайомство вийшло випадковим, на вечірці. Таю попросили заспівати друзі, а її майбутній наречений вирвався підіграти їй на гітарі. Після посиденьок спілкуватися не припинили.

Як виглядав перший чоловік Таїсії Повалій

У пари згодом народився син Денис. Та ні поява дитини, ні 10 прожитих років разом, не вберегли подружжя від розлучення. Таїсія полишила обранця, адже відчувала, що доля їй готує подарунок. І не помилилася! З колишнім чоловіком тісних зв’язків

Як виглядає перший чоловік Таїсії Повалій

Вже у 1993 році співачка вирішить вийти заміж за Ігоря Ліхуту. Лише його жінка називає своєю половинкою. Пара відсвяткувала вже “Палладієве весілля” – 28 років разом.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини