Вагітна Катерина Осадча показала живіт після третіх пологів: Юрій Горбунов хоче стати татом донечки

Не так давно відома українська телеведуча Катерина Осадча дала життя своєму третьому сину Данилу Горбунову. І хоча зіркове подружжя з нетерпінням чекала на дівчинку, появі ще одного спадкоємця було неймовірно раде. Зірка швидко прийшла у форму після пологів, але останнім часом інтригує формами

На початку осені Катерина Осадча народила Юрію Горбунову другого нащадка Данила. Зірковий батько не тямив себе від щастя, але варто відмітити, що пара дуже хотіла донечку. Тому шанувальники з нетерпінням чекають, коли телеведучі знову повідомлять про чергову вагітність.

Вагітна Катерина Осадча показала живіт після третіх пологів

Нещодавно на особистій сторінці Катерини в соціальній мережі Instagram з’явилася нова фотографія, на які вона постала у розкішній вечірній сукні з бантом спереду. Зазвичай зірка вдається до подібних маскувань саме тоді, коли знаходиться у цікавому положенні. З моменту останніх пологів пройшло майже три місяці, тому Осадча цілком може бути вагітною.

Користувачі мережі відразу відреагували на цю цікаву деталь і запитали у зірки напряму, чи чекає вона на четверту дитину. Втім, Катерина Осадча запитання проігнорувала. Варто відмітити, що усі попередні вагітності вона вдало приховувала аж до моменту, коли живіт був величезним. Лише з Данилом вона вчинила трохи інакше: розповіла у власній програмі про своє положення у розмові з Олею Поляковою.

Вагітна Катерина Осадча показала живіт після третіх пологів. Скріншот коментарів під публікацією зірки

Про плани на четверту дитину і Катерина, і Юрій нічого не говорили. Підтверджувати зірки не хочуть, а заперечувати не можуть насмілитися. Варто відмітити, що цього разу пологи взагалі не вивели з колії телеведучу, яка повернулася на телебачення майже на сьомий день після народження малюка, а через два тижні вже підкорювала інші країни.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини