Хостікоєв кохав Наталію Сумську, а одружувався з іншими: справжня любовна драма в акторській династії

Наталія Сумська завжди була неймовірною красунею, тому не дивно, що Анатолій Хостікоєв закохався у майбутню дружину тільки-но її побачив. Але мріям студента не судилося збутися. Чому шляхи подружжя розійшлися на десятиріччя, дізнайтеся у нашій статті.

Своє перше кохання і третю дружину Анатолій Хостікоєв зустрів на останніх курсах інституту. Розкішна Наталя Сумська сподобалася йому одразу, проте стати однією сім’єю з любов’ю своєї молодості він зміг лише через десятиліття. Після двох невдалих шлюбів Анатолій поєднав долю з Наталією, настільки химерні візерунки іноді сплітаються лініями долі. Зараз подружжя — одна з найміцніших пар українського шоу-бізнесу.

Хостікоєв кохав Наталію Сумську, а одружувався з іншими

Наталія Сумська та В'ячеслав Хостікоєв
Хостікоєв кохав Наталію Сумську, а одружувався з іншими

Але обидва актори не наважилися стати ближчими одне одному. Можливо свою роль зіграла юнацька наївність або страх, що почуття будуть відхилені об’єктом зітхань. Наталія згадує юного Хостікоєва, як найбажанішого чоловіка на курсі, а Анатолій не приховує — Наталія сподобалася йому з першої хвилини.

Наталія Сумська та Анатолій Хостікоєв
Хостікоєв кохав Наталію Сумську, а одружувався з іншими

Але незабаром акторка вийшла заміж за іншого артиста — Ігоря Мамая, який був більш рішучим. А її майбутній чоловік у пошуках супутниці життя змінив не одну жінку. Навіть зараз Наталія дуже ревнує свого чоловіка. Як зізналася артистка, у їхньому повсякденному житті було і є місце для ревнощів.

“Ревність – це добре, це такі почуття! Ти не спиш. Я теж ревнувала. Он та пройшла, і вона розмовляє з ним, а я “про що вона говорить?” ні. Я ревну досі… трошки”, – каже акторка.

Ревність навіть закралася між вдома сестрами. Якось своячка Анатолій Хостікоєв Ольга Сумська заявила, що закохалася у нього під час зйомок. Навіть зараз подейкують, що саме це інтерв’ю стало причиною розладу між родичками.

реклама

Поділіться статтею

Оксана Марченко показала, як зараз виглядає Віктор Медведчук

48-річна Оксана Марченко показала, як зараз виглядає Медведчук, їхня донька та онук: безбідно живуть у палаці

0
Відома українська телеведуча Оксана Марченко вперше за довгий час показала, як зараз виглядає Віктор Медведчук, їхня донька і онук, та як вони проводять час у своєму палаці.
Як виглядають пасинок і падчерка Камалії, які народилися у Захура в першому шлюбі

Як виглядають пасинок і падчерка Камалії, які народилися у Захура в першому шлюбі: у сім’ю так і не прийняли?

Український мільярдер пакистанського походження Мохаммад Захур одружився на співачці Камалії у вельми зрілому віці і зовсім не дивно, що на той час в нього вже були діти.
Злата Огнєвіч забула про Задворного і розповіла про курортний роман

36-річна Злата Огнєвіч повернулася з відпустки та розповіла про курортний роман: Андрій Задворний в минулому

0
Відома українська співачка та головна героїня 2 сезону романтичного реаліті-шоу "Холостячка" Злата Огнєвіч після повернення з відпустки розповіла про курортний роман.
Як виглядає дружина і діти піаніста Євгена Хмари

Як виглядає дружина і двоє дітей Євгена Хмари: що відомо про співоче сімейство українського піаніста-віртуоза

0
Євген Хмара – відомий український композитор та піаніст-віртуоз, який зміг однаково добре облаштувати як професійне, так і особисте життя. Як виглядають його дружина і діти?
Усі чоловіки Лідії Таран, які були після Андрія Доманського

На Доманському світ клином не зійшовся: усі чоловіки Лідії Таран – за кого вийшла заміж головна білявка “плюсів”

0
Відома українська телеведуча і журналістка Лідія Таран в минулому була дружиною Андрія Доманського, але не з ним одним була помічена головна білявка "плюсів".

Популярне

Останні новини