Сергій Сосєдов розповів, за що і чому ображений на Аллу Пугачову: “Я багато зробив для її популяризації”

Відомий у світських колах музичний критик Сергій Сосєдов неодноразово висловлювався щодо творчості Примадонни російської естради Алли Пугачової. Колись він був від неї у захваті, але останнім часом лише критикує і не приховує – ображений на легендарну співачку.

В минулому Сергій Сосєдов називав себе одним з найвідданіших прихильників Алли Борисівни, проте тепер він все частіше ділиться своїм розчаруванням у ній. Критик дав інтерв’ю для YouTube-шоу “Альона, блін!“, де заявив, що Примадонна має бути йому вдячна:

“Я вважаю, що я заслуговую того, щоб мені висловлювали якісь вдячності. Особливо Пугачова. Я про неї дуже багато писав і говорив, я був її шанувальником, коли вона дійсно співала прекрасний репертуар, коли вона була в силі, коли вона була хороша. І я багато зробив для її популяризації”.

Сергій Сосєдов образився на Аллу Пугачову
Сергій Сосєдов образився на Аллу Пугачову

Зокрема, Сосєдов доклав руку до того, щоб на одному з найпопулярніших музичних телешоу України лунали саме хіти Алли:

“Наприклад, на українському Х-Факторі, це вже було давно – 6-7-8 років тому, я давав своїм учасникам її пісні. Причому я пробивав її пісні. Знову він зі своєю Пугачовою, набридла твоя Пугачова, мені говорили режисери. Але я вважаю, що це має звучати, чому ні? Вже Пугачова не була потрібна 10 років тому, але я саме про Пугачову говорив ледь не в кожному ефірі – Пугачова еталон. І я просто пробивав пісні Пугачової для своїх учасників, у великій кількості. Вона не просила, це я робив, тому що я вважав, що це потрібно, що це цікаво, а я міг цього не робити”.

Алла Пугачова
Алла Пугачова стала такою популярною завдяки Сергію Сосєдову

Зараз Серій Сосєдов бере участь у білоруському “Х-Факторі” теж у якості судді, але вже там він навмисне відмовляється від композицій Алли Борисівної і каже: “Ні один мій учасник не заспіває пісень Пугачової”. За словами критика, за всю свою кар’єру Примадонна жодного разу не подякувала йому за вклад у її популярність. І він за це  на неї дуже ображений.

реклама

Поділіться статтею

Порівняння Ольги Сумської і Мер'єм Узерлі в ролі Хюррем Султан

Яку Роксолану оберете ви – українську чи турецьку: порівняння Ольги Сумської і Мер’єм Узерлі в ролі Хюррем Султан

0
В фільмографії багатьох акторок є роль наложниці султана Сулеймана, але найвідомішими вважаються перевтілення Ольги Сумської та Мер'єм Узерлі. Яку Роксолану оберете ви?
72-річна Алла Пугачова показала обличчя крупним планом

72-річна Алла Пугачова показала крупним планом, як виглядає її перетягнуте обличчя без брів: “Що за вбожество”

0
Примадонна російської естради Алла Пугачова виклала у соцмережі нове фото, на якому крупним планом зображене її немолоде обличчя. Фанати зауважили, що співачка зовсім на себе не схожа.
З якими жінками Володимир Кличко зустрічався, а на яких одружувався

Усі жінки Володимира Кличка: моделі, спортсменки та американська дружина, яка скинула на боксера маленьку доньку

0
Відомий український боксер Володимир Кличко, який прославився на весь світ завдяки своїм спортивним досягненням, справжній ловелас. На його рахунку і моделі, і акторки, і спортсменки.
Гороскоп на 19 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 19 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку: день, який стане початком чогось прекрасного

Гороскоп на 19 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку обіцяє день повний відкриттів та справедливих рішень. Ви будете здатні розпочати щось нове.
Дочка Ольги Сумської і Віталія Борисюка зізналася, як слава батьків впливає на її життя

Дочка Ольги Сумської і Віталія Борисюка зізналася, як слава батьків впливає на її життя: “Я цим користуюсь”

Унаслідок бурхливого кохання Ольги Сумської та Віталія борсука на світ з'явилася прекрасна дівчинка на ім'я Анна. Зараз вона навчається в інституті і вже активно дає інтерв'ю.

Популярне

Останні новини