Холостячка Злата Огнєвіч забула про невдалий роман з Андрієм Задворним і переключилася на іншого: “Супер-Олег”

Злата Огнєвіч цього року пережила непросте випробування. Вона публічно дозволила всій країні стати частиною її історії про кохання, але дуже сильно обпекла на цьому своє серце.

Злата Огнєвіч. Співачка відважилася стати новою українською холостячкою. Глядачі, затамувавши подих, з надією дивилися кожен випуск. Всі сподівалися, що зірка таки знайде своє кохання.

З ким залишилася Злата Огнєвіч
Холостячка Злата Огнєвіч забула про невдалий роман з Андрієм Задворним

Злата не приховувала, що до проєкту її стосунки не складалися. За великою кількістю роботи не було часу ходити на побачення. А ті кавалери, які таки були поруч не проходили випробування ні часом, ні проблемами. Огнєвіч звикла розраховувати лише на себе, але потужна внутрішня жіноча енергія вимагала вірного і сильного супутника життя.

Злата Огнєвіч в сльозах після фіналу "Холостячки-2" розкрила правду про Задворного
Холостячка Злата Огнєвіч забула про невдалий роман з Андрієм Задворним

Відчайдушно зірка відправилася шукати його на телебаченні. Здавалося, доля анонсувала вже хепі-енд для артистки, зблизивши її з Андрієм Задворним. Та щастя не сталося: за півтора місяця після завершення “Холостячки”, пара розбіглася.

Це кохання виявилося тягарем для обох і бачення майбутнього кардинально відрізнялося один в одного. Огнєвіч хотіла вийти заміж, а її обранець не поспішав з цим рішенням, адже вже мав досвід шлюбу. Втім, така ефектна жінка, як Злата на самоті, без уваги не лишилася. У сторіз вона показала нову компанію.

Супер-Олег

Усміхнена і щаслива – Злата з нетерпінням хоче показати чоловіка, який прикрасив її день. Вона показала молодого хлопця, якого звати Олег.

Холостячка Злата Огнєвіч забула про невдалий роман з Андрієм Задворним

“Супер-Олег зробив цей день”, – емоційно підписала світлину Огнєвіч.

Холостячка Злата Огнєвіч забула про невдалий роман з Андрієм Задворним

Олег виявився столичним барменом, який вразив майстерністю співачку. Зірка не приховувала радості від такої зустрічі. Далі холостячка попрямувала у подорож до Львову, де також влаштувала собі прогулянку різними цікавими закладами.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини