“Я не знаю, як ми вийдемо з цієї ситуації”: молода дружина Віктора Павліка підтвердила бажання розлучитися

Молода дружина Віктора Павліка Катя шокувала підписників новиною про можливий розрив з музикантом настільки, що певна частина аудиторії просто не повірила у щирість слів. Тому дівчина обговорила це з підписниками ще раз.

Молода дружина популярного українського музиканта Віктора Павліка Катя Репяхова днями шокувала публіку. Шлюб артиста, який протривав півтора роки раптом дав тріщину і настільки, що молода блогерка готова розлучитися. Про це вона повідомила 18 грудня на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram.

Молода дружина Віктора Павліка підтвердила бажання розлучитися. Скріншот особистої сторінки дівчини

За словами обраниці зірки, він дуже її образив і це змінило все. Підписники не повірили молодій мамі, яка могла зробити цю заяву на емоціях або ж таким чином привернути увагу аудиторії та підвищити рейтинги і перегляди.

Молода дружина Віктора Павліка підтвердила бажання розлучитися

Втім, щоб підтвердити свої слова, Катя ще раз зробила повідомлення стосовно думок про розрив і на цей раз записала відеозвернення.

Молода дружина Віктора Павліка підтвердила бажання розлучитися. Скріншоти особистої сторінки блогерки

“Я хочу сказати всім спасибі за вашу підтримку, за ваші мільйон повідомлень. Пробачте усі, кому я не змогла відповісти, тому що повідомлень дуже багато. Хочу сказати, що я завжди, все що роблю, я завжди десять разів подумаю, перш ніж це робити. Я ніколи нічого не роблю імпульсивно. І зараз я не шкодую, що я виставила цей сторіз. Наша сім’я дійсно переживає важкий період. Я не знаю, як ми вийдемо з цієї ситуації, це вже відповідальність Віктора Франковича. Але в будь-якому випадку, робити вигляд мені не хотілося. Мені хотілося бути чесною. Як є, так є. Нехай спостерігає вся країна. Хтось намагається явно зробити нам погано. Але чим це все закінчиться, побачимо”

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини