Кого прихильники вважають вродливішою: Наталію чи Ольгу Сумську? Сестри-акторки – конкурентки не лише на сцені

Дуже часто Ольгу і Наталію протиставляють одна одній. Все через родинні чвари. Втім, в обох з дівчат фан-база дуже велика, і давайте дізнаємося, кого ж таки вважають найвродливішою.

Дві сестри, дві долі, два різних бачення життя. Колись дружні та нерозлучні Ольга і Наталія, зараз навіть не дивляться у бік одна одної. Розвело життя по різні боки не тільки знаменитостей, а й прихильників творчої родини Сумських. Нині не стільки сестри, а їх фанати сперечаються: хто має заслужити першість перед публікою. Цікаво, що Оля завжди підкреслює, що її старша родичка – дуже талановита, а Наташа намагається не виносити на публіку всіх чвар, обмежуючись сухими компліментами.

Ольга та Наталя Сумські
Кого прихильники вважають вродливішою: Наталію чи Ольгу Сумську?

На перший погляд можна вирішити, що всю любов прихильників забирає Сумська-молодша. Активна та енергійна, вона веде свій блог в Інстаграмі. Сотні компліментарних коментарів пишуть їй користувачі щодня. Підігріває інтерес також артистка відео у сторіз.

  • “Ви – чарівні!”
  • “Панi Оля красуня наша”
  • “Красива жінка”
  • “Красуня наша”
  • “Дуже вишукана”

І ще неймовірну кількість приємних слів написали під публікацією. Ольга, хоч і не відповідає одразу на них, але те, що їй приємно – не приховує.

Наталія ж обрала для себе інший шлях. Вона не веде блог у соціальних мережах, адже грає у театрі і її персона є цікавою більш зрілому та дорослому контингенту – одним словом поціновувачам мистецтва Мельпомени. Її з радістю відзначають солідні ЗМІ, публікуючи яскраві заголовки.

ЗМІ про Наталію Сумську

Ім’я Сумської-старшої завжди підкреслюється епітетами “талановита”, “красуня”. Не вщухає інтерес до змін у зовнішності знаменитості. Так, як зірка має сталий образ, складений роками, який дозволяє їй перевтілюватися на театральній сцені, дуже цікаво дізнатися, чи наважиться на зміни Наталія. Втім, з ними вона не поспішає.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини