35-річна Злата Огнєвіч провела новорічну ніч з екс-учасником “Холостячка-2” Максом Тарапатою: “Я люблю”

Злата Огнієвич зустріла Новий рік у родинному колі, а потім здивувала шанувальників кадрами, де насолоджувалися компанією Макса Тарапати. Усі деталі в статті.

Не так давно завершився другий сезон романтичного реаліті-шоу “Холостячка”, яке закінчилося вельми драматично для головної героїні та фіналістів проєкту. Холостячка обрала Андрія бізнесмена та власника виробництва дерев’яних іграшок Андрія Задворного, з яким зустрічалася після фіналу півтора місяці. Потім співачці довелося пережити болісний розрив, а Андрію витримати серйозний хейт аудиторії.

Злата Огнєвіч в сльозах після фіналу "Холостячки-2" розкрила правду про Задворного
Злата Огнєвіч провела новорічну ніч з екс-учасником Холостячка-2 Максом Тарапатою

Дмитру Шевченку також було непросто, адже він повністю відкрився Златі і не очікував поразки. Зараз він щасливий у стосунках з іншою жінкою, Андрій заліковує свої рани, а Злата повертається до нормального життя.

Злата Огнєвіч провела новорічну ніч з екс-учасником Холостячка-2 Максом Тарапатою

Так, вона показала, як веселилася у новорічну ніч. Спершу зірка склала компанію членам своєї родини, а після дванадцятої рушила на новорічну вечірку, разом з рідною сестрою.

Злата Огнєвіч провела новорічну ніч з екс-учасником Холостячка-2 Максом Тарапатою. Скріншоти особистої сторінки співачки

Там дівчата розважалися у компанії Макса Тарапати, з яким Злата дуже зблизилася після завершення шоу. Як відомо, на даний момент в них неймовірно теплі стосунки, які можуть привести їх до бурхливого роману. Принаймні жоден з них не заперечує такої імовірності. Після розставання з Андрієм Макс дуже підтримав Огнєвіч і заслужив місце у її серці.

Злата Огнєвіч провела новорічну ніч з екс-учасником Холостячка-2 Максом Тарапатою. Скріншоти особистої сторінки співачки

Молоді люди навіть натякнули, що між ними дещо більше, ніж дружба, описуючи це словом “любов”. Але стосунки поки що заперечує.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини