Як виглядає батько Оксани Марченко: щасливий тесть олігарха Медведчука живе на повну ногу на старості років

Оксана Марченко поділилася в особистому блозі фотографією, на якій вона позує разом зі своїм батьком. Щоб побачити сімейний знімок зірки - читайте далі.

Оксана Марченко – одна із провідних телеведучих на українському ТБ-просторі. Жінка стала відомою завдяки роботі на каналі “СТБ”, де спочатку вела шоу “Україна має талант”, а потім стала головною зіркою вокального проєкту “Х-фактор”.

Телеглядачі завжди ставилися до Марченко з особливою прихильністю – вона підтримувала учасників талант-шоу, на яких працювала, була до усіх уважною та чуттєвою. Деякі злі язики підозрювали, що подібна поведінка була прописана продюсерами та сценаристами телепроєктів, проте Оксана швидко стала улюбленицею прихильників та фанатів “Україна має талант” та “Х-фактору”.

Як виглядає батько Оксани Марченко
Як виглядає батько Оксани Марченко

Проте з часов ставлення глядачів до теледіви змінилося – стало більш негативним. На це не в останню чергу вплинув другий шлюб Оксани: у 2003 році вона вийшла заміж за політика Віктора Медведчука, який відомий як кум президента Росії. Він часто піддавався критиці зі сторони виборців, яка поширювалася й на його дружину, особливо ситуація загострилася в останній час, коли депутата посадили під домашній арешт.

Марченко у будь-якому випадку вирішила підтримувати свого коханого, адже завжди зауважувала, що найголовніше для неї – це родина. Хоча у своїх соціальних мережах вона рідко ділиться сімейними кадрами, часом прихильники телеведучої можуть дізнатися щось нове про її рідних. Зокрема, нещодавно Марченко показала кадр зі своїм батьком Михайлом Андрійовичем.

“Дорогого мого Батька, моє натхнення, моє коріння та силу! Мого Михайла Андрійовича, мого заступника й земного ангела – з Днем народження! Многая благая літа!” – написала зірка.

Відомо, що тато зірки працював медичним техніком, а зараз знаходиться на пенсії та насолоджується часом з дітьми та онуками.

Схожі новини